Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy sem?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy ferfi, mas teruleten dolgozik, de ugyanazon az emeleten dolgozunk, nem messze egymastol. Par honapja kezdtem, azota folyamatosan figyel. Szuros tekintettel nez ram, sokszor azon kapom, hogy messzirol figyel, meg rendszeresen azokhoz az emberekhez megy beszelgetni, akik a kozelemben ulnek. Tobbszor valtoztattam mar helyet es mindig ott volt korulottem. Ezek alapjan arra gondoltam, hogy tetszem neki, de nemreg megtudtam, hogy van baratnoje. Szerintetek csak jatszik velem? Amiota tudom, hogy van baratnoje, probalok nem ra nezni es ignoralni, de sokszor erzem, hogy nez. Mit csinaljak vele?
2015. jan. 4. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
ignorálni a facebookon szoktak. Odamegy hozzád aztán annyit mondasz ignorlál, mint a southpark valamelyik epizódjában? atyaég. XD
2015. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez egy létező szó kedves #1, nem a kérdező tehet arról hogy te csak a facebookon élsz:D azt jelenti figyelmen kívül hagyni

kérdező: szerintem menj oda és nyíltan udvariasan kérdezd meg hogy problémája van vagy miért néz, vagy ha ezt nem szeretnéd a leghelyesebb ha kerülöd/ nem törődsz vele

2015. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!