Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak sexet akarna a csaj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak sexet akarna a csaj? Tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy csaj nem akar velem járni , azt mondta a belsőm miatt. Hozzá tette azt is hogy azért jó szívem van. Szeret velem lenni , jól érzi magát velem. Sexuálisan vonzodúnk egymást íránt. Lehet hogy külsöleg tetszem neki, azért vonzodunk egymáshoz? De ha nem akar tőlem , komolyat akkor miért ír , hivogat telefonon és féltékenykedik? Sokszor kívan hogy én nem keressem , nem hívom fel telefonon csak akkor írok ha éppen ő ír.

2014. dec. 19. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak tartalékos vagy neki, ha épp nincs jobb akkor ott vagy te.
2014. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy egy csaj csak szexet akar. Olyan van, hogy szexet és pénzt.
2014. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tartalékos? Azt mondod ha jön egy jobb , lépni fog? Különösebben nem izgat , lehet neki is én nekem is más. :D
2014. dec. 19. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak szerintem nem fogsz igazából kapni semmi jót, csak hitegetni fog és emiatt nem fogsz másnál próbálkozni.

Csak egy tipp, tévedhetek.

2014. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem nem meri bevallani,hogy szeret téged se neked se magának.Egy lány oknélkül nek féltékenykedik és várja el ,hogy keresed csak akkor ha érdekled komolyabban is :)

am te szereted ??

2014. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oszinten? Egy cukros zacsko irant tobb erzelmet taplalok. :)
2014. dec. 19. 22:30
 7/8 anonim válasza:
Akkor szerintem nem kell hogy érdekeljen hogy ő mit akar ha te is ilyen közönyös vagy iránta
2014. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mennyi ideje megy ez?? :)
2014. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!