Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit higgyek? Csak játszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit higgyek? Csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy srác,akivel megismerkedtem,de messze lakik tőlem. Kb. 230 km-re,és nagy a korkülönbség is. Sokáig beszélgettünk,én pedig ugye beleszerettem...Megtudta,és azt mondta hogy bár ne lenne a távolság,a kor nem is érdekli. Aztán egy nap,írtam neki,nem írt vissza,másnap is kerestem,de nem jelentkezett. Nagyon hiányzott,próbáltam elfelejteni a táv,és korkülönbség miatt is,de nem ment.Eltelt 1-2 hónap,és ünnepekkor rám írt. Mondtam neki,hogy hagyjuk ezt,meg hogy ne írjon rám 2 hónap után,mintha mi se történt volna. Erre ő felháborodott,hogy hát nem is kapta meg az üzeneteimet... Aztán küldött egy autóról egy képet,ami össze volt törve. Nagyon megijedtem hogy balesete volt,vagy baja eshetett,de szerencsére nm az övé volt. Mindig is mondogatta h balesete lesz,ha veszekszünk.Még mindig nagyon szeretem,úgyhogy újra elkezdtünk beszélgetni. Annyira furcsa,nem ír vissza,csak 20 perc késésekkel,mindig én írok rá,mondogatom neki,hogy szeretem...Ő egyszer mondta,hogy szeret,de utána azt is említette,hogy nem szeretné,hogy tudjam mit érez,mert akkor nekem csak rosszabb lesz. Tehát nem annyira érdeklődő,mégis ha más fiúval beszélek,ha mással vagyok,ha bajom esik,akkor nagyon félt,és ideges lesz. Most mit érez? Játszik velem? Nem értem őt. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is,és bocsi ha kicsit érthetetlen amit leírtam,csak nagyon aggódom,hogy nem érez semmit...

Egyébként én 13/L,ő 18/F. És ne a korom alapján válaszoljatok!


2015. jan. 4. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Higyjek.*
2015. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jaja
2015. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
#1 nem higyjek:D
2015. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen helyesen írtam le..:D
2015. jan. 4. 19:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges erőltetni.

Ő feltehetően jobban átlátja a helyzetet és már félvállról veszi az egészet mert tudja, hogy ilyen korban ekkora távolságnál kivitelezhetetlen bármilyen komolyabb kapcsolat.


Persze az is lehet, hogy egyáltalán nem érdekelted alapból sem, csak beszélgetett veled és szándékosan eltávolodott amikor megtudta, hogy beleszerettél.

2015. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm.
2015. jan. 4. 19:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne áltasd magad.
2015. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "nem kapta meg az üzeneted" ezért nem írt 2 hónapig? :DD Milyen olcsó kifogás ez? Te jó ég... Igen, csak játszik veled. Ha komolyan gondolná, akkor 1 napig nem bírná ki, hogy ne írjon, nemhogy 2 hónapig. Ha egy pasi nem keres, akkor nem akar semmi komolyat, hidd el. Zsarolni meg ne hagyd magad. Szerintem ennyi idős korban 5 év korkülönbség rengeteg. Inkább ismerkedj korodbeliekkel, randizgass és várj még kicsit ezzel a szerelem dologgal. :) 20/L
2015. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 4. 19:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez az autós story nagyon ismerős. Egyszer én is barátkoztam valakivel aztán eltűnt,bár Én nem kerestem,nem is érdekel úgy igazán. És egyszer előállt egy ugyan ilyen összetört autós képpel stb. Ezután kiderült,hogy kamu a srác ... :)
2015. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!