Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy barátom nem ír, ha játszik?

Figyelt kérdés

Barátom dotázik. Ezzel semmi bajom, szeretem nézni ha együtt vagyunk akkor is, ha meg nem vagyunk együtt, akkor streamen.

Viszont kicsit fáj hogy egy ideje nem is ír - délután elkezdenek játszani, és késő éjjelig tolják, akkor meg annyit ír, hogy jóéjt. Régen mindig írt valamit, amíg meccset keresett vagy ha meghalt és volt ideje respawnig. Mostanában semmi. Két-három órák telnek el kettő olyan üzenet között, hogy "<3", meg "cica".

NEM azt várom hogy teamfight közepén írjon :D de mikor van pár másodperce, jól esne ha válaszolna azokra amiket addig írok neki.

Jogos, hogy ez bánt? Régen írogatott :(


2014. dec. 6. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a francba, keress olyant, aki megérdemel.
2014. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért hagynám ott? Mert egyvalami rosszul esik? :D Nem fogom otthagyni egy probléma miatt. A külön töltött hétvégéken kívül teljesen jó a kapcsolatunk.
2014. dec. 6. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Tök felesleges egész nap egymásnak írogatni, pláne, ha ilyen épületes beszélgetéseket folytattok, hogy "<3" meg "cica". Inkább keress te is magadnak valami elfoglaltságot és ne rajta akarj állandóan lógni.
2014. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Minden délután játszik?
2014. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én írogatok neki mindenfélét, épp ez a bajom, hogy ő csak ennyit válaszol.

Hétvégente van ez, hétköznap nem játszik.

2014. dec. 6. 23:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem. Mindenesetre akkor is úgy gondolom, találj valami elfoglaltságot, pláne, ha csak hétvégén játszik, azt igazán ki lehet bírni. Játssz te is valamivel, nézz sorozatot, olvass, stb. amit akarsz.
2014. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig egymás nyakán lógni, ha játszik hagyd már játszani:D
2014. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezeket csinálom, meg ma pl épp varrogattam. De csak jólesne ha hozzámvágna néha pár kedves szót. Én is tudok írni neki ha én játszok.
2014. dec. 7. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!