Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet újra hinni?

Figyelt kérdés

Az őszinteségben,az igazi szerelemben/szeretetben stb.

Most pórul jártam,ezért érzek így. Tudom,hogy idő kell,és jobb lesz. De ilyen szinten senki nem használt még fel önös érdekei miatt,persze tudom,azt lehet hülyére venni aki hagyja...Mert azért voltak jelek,csak nem akartam látni. Szóval az egésszel tisztában vagyok,de a bajom,hogy már nem tudok hinni.

Ha valaki tetszik,inkább elfordítom a fejem,másfelé nézek,ha látom,hogy néz is. Nem lelkesít ez az egész,nem hiszek benne.


Voltatok már így?


2015. jan. 4. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most én is pocsékul vagyok, de azért tudom h lesz még jobb is. Ne aggódj Neked is!!! ;)
2015. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú én lány vagyok
2015. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
lány
2015. jan. 4. 19:53
 4/11 anonim ***** válasza:
én is ugyan igy vagyok vele nagyon szar annyit csalodtam már fiukban is és az életben is
2015. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sosem gondoltam,hogy egyszer majd én fogom ezt írni másnak de az idő tényleg minden sebet begyógyít. Idővel újra hinni fogsz nem kell erőltetni.jön magától.
2015. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:

Majd egyszer azt mondod, h jobban kell a f_sz, mint a megértés. Hidd el, van az a pali , akinek megnyílsz.

Am ilyen férfiakkal is történik, bármily fura, és a tetejébe még nekünk kell kezdeményezni is. No, jó éjt, holnap iskola ;)

25/F

2015. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ilyet nem fogok mondani...:)

Egyetemista vagyok,nem gimis, nincs iskola.

2015. jan. 4. 20:10
 8/11 anonim ***** válasza:
és miért van az hogy egy lány kezdeményez ráadásul félénk lány ahhoz mit szoltok fiu az allatam szolo
2015. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok. Mindenkinek van rossz tapasztalata. Most nekem is, voltam már boldog, most a gödör alján csücsülök, ahogy ha jól értem te is. Leszünk még a magaslatokon, attól nem félek. Csak látnám már a kiutat...
2015. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

" Leszünk még a magaslatokon, attól nem félek. Csak látnám már a kiutat..."


Na, pontosan így vagyok.

2015. jan. 4. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!