Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után merek majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után merek majd újra hinni, bízni? Nem merek belevágni egy kapcsolatba a csalódások miatt.

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, 16 éves korom óta kapcsolatban voltam valakivel hosszú ideig, aztán amikor annak vége lett összejöttem valakivel (túl hamar, nem kellett volna), de az nem volt hosszú életű, mégis az is nagyon megviselt, és persze a hosszú kapcsolat is. Ez már 4 hónapja volt, és én még mindig annyira félek a kapcsolatoktól. Nem merek belevágni újba, pedig lenne jelentkező aki komolyan gondolná velem. De annyira félek az újabb csalódástól..

Elutasítom, de a lelkem mélyén meg szeretném, mert nagyon szeretethiányom van, és vágynék rá. De annyira félek hogy rossz lesz, szakítunk és én megint padlóra kerülök. De így meg attól félek hogy ha elszalasztom ezt a lehetőséget, aki most komolyan gondolná, akkor később meg már nem lesz. Annyira bizalmatlan vagyok másokkal szemben és önmagammal szemben is, de ez sem jó hogy mindenkit akivel közelebb kerülünk egymáshoz, eltaszítok. :(

Mikor leszek újra a régi? Mikor merek újra bízni? Bár tudom nem tudja ezt így senki megválaszolni, de hátha járt valaki hasonló cipőben.


Köszi.



2014. nov. 23. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Aki harcol, veszíthet, de aki nem harcol, máris veszített.


Két kapcsolat után semmiképp se vonj le messzemenő következtetéseket. Túl kevés ez,hogy viszonyítani tudjál, bármihez is.

2014. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néha csalódsz, de ha tetszik a srác adj neki egy esélyt! Nem így kell felfogni hogy elhagy. Lehet ő az igazi és az exed utáni csalódásból szalasztanád el?? Keresd meg és merj szeretni! :)
2014. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!