Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akart tőlem valamit? Ha nem akkor miért nem keres azóta?

Figyelt kérdés

Igazából ma gonodlkodtam el rajta,és kíváncsi vagyok mások véleményére . Szóval egyetemre mentem ahol tagja lettem egy nagyon ismert szervezetnek ,megismertem ott egy srácot akivel sokat beszélgettünk,és ha bármi volt mindig szólt,hogy menjek velük. beszéltünk olyanról is,hogy ő sem és én sem akarunk párkapcsolatot,ő azért nem mert fiatalnak érzi hozzá magát én pedig azért mert egy hosszú kapcsolatból jöttem ki. Bér érdekes mert egyszer meg ő azt mondta,hogy alig várja,hogy végezzen,mert már családot alapítana..

Volt olyan is,hogy elhívott a saját lakásába,hogy filmezzünk. és ezek után én nem is tudom,hogy de kb megszakadt köztünk a kapcsolat,nem is beszélünk azóta szinte semmit. Sőt mondhatni semmit. Bár én nem akartam tőle semmit, nem értettem az egészet,mert végülis ,ha barátok voltunk akkor miért hívott el magához,holott van ezer másik barátja őket se hívja. Aztán pedig miért kerültük el egymást? Én nagyon kedveltem mint embert, meg azért el is tudtam volna képzelni a későbbiekben ,hogy alakul köztünk valami,persze nem most,hanem amikor helyrejövök..


2015. jan. 4. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ő is ugyanezt a katyvaszt érzi magában, mint te is, és úgy gondolta, hogy mindkettőtöknek jobb, ha nem keresitek egymást. Vagy csak önmagát félti egy esetleges kudarctól, csalódástól, nem tudom. Mondjuk ez a filmezés dolog is érdekes, legtöbbször akkor hívják fel a fiúk a lányokat, ha akarnak valamit, de talán meggondolta magát, vagy nem voltál elég vonzó, és nem akart már szexet sem.
2015. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak szexet akart és mivel nem kapta meg amikor a lakásán voltál ezért nem keres, mert ő csak olyan kapcsolatot akarhatott de te nem vetted talán a lapot tőle.


1 dolog szinte biztos, valami történt, vagy nem történt a filmezésnél akkorami miatt nem hív.

2015. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazából nem történt semmi, elém jött, felmentünk hozzá megnéztük a filmet,beszélgettünk , kajáltunk, sétáltunk,mondta,hogy maradjak még,de már elég késő volt egyébként is így mondtam megyek. kb ennyi volt . én utána nem kerestem őt,de ő sem engem. suliban amikor találkoztunk kérdezte mizu velem ,beszélgettünk keveset. és ennyi. eltelt pár hét. most volt egy buli ahol elég bunkó is volt velem,szóval ezek után meg főleg nem fogom keresni.
2015. jan. 4. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy maradj még, tehát szerintem valószínűleg le akart fektetni téged. A gond csak az, hogy az ilyen hazudozós pasik miatt is vesztik el a normális srácok is a lányok bizalmát.
2015. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!