Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar tőlem semmit csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar tőlem semmit csak nem akart megbántani?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit szeretek viszont ő nem azt érzi mint én... Ellenben volt köztünk csók. Ő sok esélyt adott,hogy megtudjon szeretni... sajnos párat elszúrtam... féltékeny voltam és türelmetlen... Egyik nap találkoztam vele és próbáltunk kettőnkről beszélni és úgy éreztem rajta,hogy megpróbáljuk a járás dolgot... olyat is mondott,hogy fontos vagyok neki,ezek szerint baráti szempontból gondolhatta... de mikor megfogtam a combját akk megfogta a kezem és a saját combomra tette... Majd nagyon komoly hangvétellel felszólítottam,hogy mondja ki,hogy köztünk soha nem lehet több barátságnál, erre elköszönt... azóta nem kerestem... reménykedek hátha hiányozni fogok neki,de valahogy nem fűzök sok reményt az egészhez... próbálom elfelejteni,de nagyon nehéz,mert én tényleg szerelmes vagyok/voltam a lányba
2013. júl. 30. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez bukta, öcsi..
2013. júl. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát ezt elcseszted barátom..nem azt kellett volna mondani hogy nem lehet több barátságnál hanem hogy nem lehet csak barátság aztán megcsókolod és elkezditek mintha le akarnátok feküdni DE nem és abbahagyjátok zavarotokban aztán nagyon akarni fog mert felhúztad az agyát de nem ezt tetted szóval így hogy nem is beszéltek nem hiszem hogy van esélyed ha már így is necces volt te írj rá mert ő nem fog..találkozz vele
2013. júl. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem... De nem fogom keresni,állandóan én kerestem... ha hiányzok neki keres ha nem akk meg tudom a választ... már mindent megpróbáltam, egy évig hajtottam utána,kedvébe jártam... nem szeret nincs mit tenni.
2013. júl. 30. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!