Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek, hogy lett vége szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, hogy lett vége szexkapcsolatotoknak akiknek volt?

Figyelt kérdés
annyira érzem, hogy nálunk vége lesz már havonta alig talizunk 1-2 alkalommal.
2015. jan. 4. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy bevallotta az exem, hogy több érzése nem is volt irántam. Tudod milyen sz*rul esett?
2015. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
havonta? :D kicsit sűrű.. :)
2015. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nálunk is az lesz csak én szerelmet fogok vallani
2015. jan. 4. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy én közben találtam valakit, akivel többet is el tudtam képzelni. Mármint ahogy megismerkedtem azzal a fiúval, őszintén elmondtam a szexpartneremnek, hogy mi a helyzet, és békében lezártuk. Amúgy is úgy mentünk bele, hogy csak kötetlen laza dolgot szeretnénk, egyikünk sem akar többet, és ez így volt jó.
2015. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

volt 3 komolyabb szexkapxsolatom.


1. tobbet erzett irantam, en nem, ugyhogy vege lett. egesz nyaron talalkozgattunk kb heti 2-3x)


2. nem voltam szerelmes, de el tudtam vna kepzelni h jobban megismerjem, de nekdm azt mondta, h o nem akar semmit SENKITOL, csak szex. o is szexelt massal is es en is...de aztan egy szep nap mondta h randija lesz egy csajjal es lehet tobb lesz belole, de ha esetleg nem, akkor nyilvan talizhatunk tovabb. en meg mondtam h kosz nem, reszemrol vege, mert en azt hittem auert nem akar velem ismerkedni mert TENYLEG nem akar senkivel semmit, nem csak velem...(10 honapig taliztunk, eleinte heti 1, vegul mar kb csak 3 hetente...)


-egyikunk se akart semmi tobbet a masiktol, csak szexet. eleinte meg gondoltam ra h lehetne tobv, de aztan megismertem a jellemét uh nekem is csak a szex kellett tole. a vegen mar volt h mikor reszegen mentem fel, akkor ramjott a sirhatnek, mert belul ereztem h ndm akarok egy ilysn pasival meg csak szexelni se, meg en mar egy valodi kapcsolatra vagyom, szeretetre...nem vele! azta osszejottem a mostani baratommal, azota nem voltunk egyutt nyilvan (2 evig talalkozgattunk 1-2 havonta)

2015. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!