Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Most szakítottunk a barátommal. Ő azt szeretné, hogy maradjunk barátok, én viszont többet akarok. Hogyan?

Most szakított velem a barátom. Konkrétan azt mondta, hogy lehetünk még barátok, beszélni fogunk, csak nem úgy, ahogy eddig, és nem annyit, mert már soha nem lesz olyan, mint volt. Nekem viszont ő jelentette a világot, nagyon szerelmes vagyok belé, és nem tudom ezt ennyivel elintézni, azóta sírok minden pillanatban. Próbáljak a barátja lenni? Próbáljak úgy közeledni hozzá? Azt mondta, hogy soha nem leszünk már együtt, és ezt nem tudom feldolgozni. Valami ötlet/segítség, hogy hogyan éljem túl most?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, barátság, szerelem, vége, továbblépés, párkapcsolat

2014. dec. 31. 19:29  Privát üzenet  

A válaszok
Esetleg felvetheted a szexkapcsolatot, de nem garantálom, hogy jól fog esni, ha közelebb kerülsz hozzá.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2014. dec. 31. 19:30 Privát üzenet
Szomorú :/ Mi volt a szakítás oka?Ha gondolod elmesélheted priviben és beszélgethetünk ha ez segít.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2014. dec. 31. 19:31 Privát üzenet
Noren1989 nevű felhasználó válasza:

Ne próbálj a közelében lenni, nem fog jólesni, mikor más lánnyal látod később. Hagyd.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2014. dec. 31. 19:32 Privát üzenet
Sajnos én elkövettem azt a hibát, hogy megpróbáltam az exem barátja maradni, holott szerelmes voltam. Naponta beszéltünk ugyanúgy. Én meg hónapokig reménykedtem. Végül megszakítottam vele nagy nehezen a kapcsolatot és jobb lett.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2014. dec. 31. 19:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#4. Tudom, ez egyénfüggő, és nem általános, de mennyi idő után érezted, hogy jobb lett? Egyenlőre azt sem tudom, hogy bírom ki, hogy már nem lesz ugyanolyan, itt vergődök, sírok, felemésztem magam...

# 5/9Időpont 2014. dec. 31. 19:36 Privát üzenet

Miután megszakítottam vele a kapcsolatot kb 2 hónap múlva jobban éreztem magam. Hiányzott persze de megpróbáltam lezárni. Az más kérdés hogy azóta is keres időnként és nem tudok így továbblépni..

nagyon sajnállak mert tudom milyen érzés :( sírd ki magad ... hátha kicsit jobb lesz... írjál nyugodtan ha segítség kéne!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2014. dec. 31. 19:41 Privát üzenet
4es voltam.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2014. dec. 31. 19:42 Privát üzenet
Sajnálom.. el se tudom képzelni hogy milyen rossz lehet most neked :(. De semmiképpen ne maradj vele barát, ha még mindig szereted, mert csak fájni fog.. jobb ha minél hamarabb kitéped a szívedbol.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2014. dec. 31. 19:48 Privát üzenet
ne barátkozz vele fájdalmas lesz :S hamarabb túl leszel rajta ha nem lesztek barátok, maximum majd Ha túl leszel rajta akkor belemehersz addig nem ajánlom :)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2015. febr. 12. 22:01 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szakítottunk, most mégis vele akarok lenni. Mit tegyek?
Szakítottunk a barátommal, felejteni akarok? Lent folyt.
Hogyan tudnám visszaszerezni? Most hónap végén lenne az exemel az évfordulónk, de már 10 hónapja külön vagyunk az én hülyeségeim miatt! Miután szakítottunk nem érdekelt a dolog...
1 hete szakítottunk nagyon hiányzik. Kerestem már 1 nem tudja mit érez most mit csináljak? Keressem vagy ne? Most is fent online írjak neki? megőrülök a tehetetlenségbe de nem...
Most szakítottunk 1 órája elég csúnyán, nagyon haragszik (nincs oka) ráírjak? Nem akarok vele összejönni újra csak véleményt mondani.
Most szakítottunk a párommal 5 év után. Nagyon szerettük egymást, de sajnos a körülmények ezt hozták. Hogy teheti valaki túl magát ezen? Nekem nem megy, nem akarok pasizni mindig...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!