Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most szakítottunk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottunk a barátommal. Ő azt szeretné, hogy maradjunk barátok, én viszont többet akarok. Hogyan?

Figyelt kérdés
Most szakított velem a barátom. Konkrétan azt mondta, hogy lehetünk még barátok, beszélni fogunk, csak nem úgy, ahogy eddig, és nem annyit, mert már soha nem lesz olyan, mint volt. Nekem viszont ő jelentette a világot, nagyon szerelmes vagyok belé, és nem tudom ezt ennyivel elintézni, azóta sírok minden pillanatban. Próbáljak a barátja lenni? Próbáljak úgy közeledni hozzá? Azt mondta, hogy soha nem leszünk már együtt, és ezt nem tudom feldolgozni. Valami ötlet/segítség, hogy hogyan éljem túl most?

2014. dec. 31. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg felvetheted a szexkapcsolatot, de nem garantálom, hogy jól fog esni, ha közelebb kerülsz hozzá.
2014. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szomorú :/ Mi volt a szakítás oka?Ha gondolod elmesélheted priviben és beszélgethetünk ha ez segít.
2014. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
Ne próbálj a közelében lenni, nem fog jólesni, mikor más lánnyal látod később. Hagyd.
2014. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én elkövettem azt a hibát, hogy megpróbáltam az exem barátja maradni, holott szerelmes voltam. Naponta beszéltünk ugyanúgy. Én meg hónapokig reménykedtem. Végül megszakítottam vele nagy nehezen a kapcsolatot és jobb lett.
2014. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4. Tudom, ez egyénfüggő, és nem általános, de mennyi idő után érezted, hogy jobb lett? Egyenlőre azt sem tudom, hogy bírom ki, hogy már nem lesz ugyanolyan, itt vergődök, sírok, felemésztem magam...
2014. dec. 31. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miután megszakítottam vele a kapcsolatot kb 2 hónap múlva jobban éreztem magam. Hiányzott persze de megpróbáltam lezárni. Az más kérdés hogy azóta is keres időnként és nem tudok így továbblépni..

nagyon sajnállak mert tudom milyen érzés :( sírd ki magad ... hátha kicsit jobb lesz... írjál nyugodtan ha segítség kéne!

2014. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4es voltam.
2014. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom.. el se tudom képzelni hogy milyen rossz lehet most neked :(. De semmiképpen ne maradj vele barát, ha még mindig szereted, mert csak fájni fog.. jobb ha minél hamarabb kitéped a szívedbol.
2014. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne barátkozz vele fájdalmas lesz :S hamarabb túl leszel rajta ha nem lesztek barátok, maximum majd Ha túl leszel rajta akkor belemehersz addig nem ajánlom :)
2015. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!