Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet ez, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet ez, amit ez a férfi csinál velem?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején...

Ő 33 éves, én 25, én vagyok a nő. 9 hónapja voltunk együtt, terveztük az összeköltözést, lakást, közös életet. Találkozni havonta 2-3 alkalommal tudtunk, 3-4 napot. 1 hónappal ezelőtt közölte, hogy 3 hete csal engem egy másik nővel, de engem akar. Úgy voltam vele, hogy rendben, hozzuk helyre, hiszen nagyon szeretem, soha nem szerettem még ennyire senkit.

Azt hittem, én diktálom a feltételeket - amik tulajdonképpen nem voltak, mert lenyeltem az egészet, de elvártam volna, hogy egy icipicit pedálozzon, mire nagy nehezen kinyögte, hogy mérlegel engem és a nőt. 1 hete pedig úgy döntött, hogy a nő felé dől a mérleg nyelve.

A nő 35 éves, nagyon beteges, és a fő érvek amik mellette szólnak, helyben lakik, van egzisztenciája, lakás, autó, és egy hajszálnyival jobb vele a szex. Nálam 30kg-mal nehezebb (én sem vagyok kicsi), az arca egy férfihez hasonlít.

Az exem azt mondja, ennek ellenére engem is szeret, és a nő iránt is kezd érezni valamit. Úgy gondolja, hogy neki ez most a megfelelő és a kényelmes, mint hogy velem építsen fel jövőt.

Naponta felhív azóta, sms-eket küld, ezerszer elmondja, hogy hiányzom neki, és talán majd összehoz később minket az élet, ne adjam fel, várjak rá...

Anyagilag nem lenne rászorulva, de azt mondja, hogyha velem venne ki albérletet, már mínuszban lenne, és meg kell várnia azt is, hogy biztos legyen a munkahelye, mert próbaidős. Kettőnk fizetéséből luxus szinten meg tudtunk volna élni.

Miért nem hagyja hogy nyugodt legyek, és elfeledkezzem róla? Mi játszódhat le benne? Vissza fog még jönni?



Én nagyon rosszul vagyok, egész nap sírok, öngyilkosságon gondolkodom. És nem értem...


2015. jan. 4. 23:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Pfujjj a pasid, te nem fogod fel,ha nagyon beteg a nõ,gondolom valamire számit tõle,az anyagiakban és örökösként.
2015. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Még egy ilyen sz.r alakot...

Amúgy meg nem tudom hogy neked mi kellene még ahhoz,hogy lerázd?

Öngyilkos???Minek?Egy ilyen számító tapló miatt...örülnék,hogy most derült ki,nem később.

Szereted??Mondd mit szeretsz rajta,hogy hülyére vett??

Ne hagyd magad hitegetni!Koptasd le a fenébe!

2015. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Borzalmas undorító paraszt szemétláda az ember.


Arra sem méltó hogy gondolj rá nem hogy arra hogy együtt tervezz vele.


Tipikus érdekember aki a pillanatnyilag a kényelmest választja ahelyett akit igazán szeret.


Mondom ezt úgy hogy a legtöbb kérdezőnek bele mászok a lelkébe, szóval jól tedd zsebre.

2015. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Cseréld le a számodat, ha megkeres személyesen tegyél úgy mintha otthon se lennél. Felejtsd el végre őt örökre. Ennél sokkal jobb pasit fogsz találni az életben. Utána pedig verheti a fejét a falba, hogy téged elengedett :-)Ne legyél bolond, és ne várjál rá... Olyan pasi aki azt kéri hogy várj rá, meg sem érdemel
2015. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Ez az ember csak birtokolni akar, nem szeret téged. Ha szeretne nem mondana olyan megalázó dolgokat minthogy a másikkal jobb a szex, plusz nem az lenne neki a fontos, hogy ki lakik közelebb és hasonlók. Ez a férfi nem jó ember és csak talonban tart téged, bántaná a büszkeségét ha nem foglalkoznál vele többé ezért nem hagyja, hogy elfelejtsd. Ennél többet érdemelsz, ezt ismeretlenül is ki merem jelenteni. Ilyet senki sem érdemel.
2015. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Ezen sirsz? Örülj, hogy bevallotta mennyire sz-r alak. Küld el a náthásba!!! Azonnal. Visszavonhatatlanul. Ehhez viszonyitva az is becsületes ha egy hajléktalan felajánlja, hogy kegyelemböl teherbe ejt!!!!!!
2015. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%

"Borzalmas undorító paraszt szemétláda az ember. "

"van egzisztenciája, lakás, autó, és egy hajszálnyival jobb vele a szex"


Igen! Pont úgy viselkedik, ahogyan a nők szoktak!!

2015. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Kedves kérdező!


Hogy lehetsz ennyire balek?????


Lapátra ezt a szemét pasit! Te fiatal vagy, ezerszer jobbat fogsz találni.


Nem hogy öngyilkosságot, de egy darab könnyet sem ér meg ez a hímnemű.


Hogy lehetsz ennyire hülye??? Küldd el a búsba!!!! Ne csinálj már magadból felmosórongyot :(


Komolyan nem értem, hogy fiatal nők miért gondolkoznak csak EGYETLEN EGY másodpercet is, egy ilyen megalázó helyzetben.


Tanács:


Nem vesz fel telefont.

SZámcsere.

Letiltás mindenhonnan.


" Vissza fog még jönni? "


Bízz benne, hogy NEM! Ha mégis, TE rúgd ki a világ túl felére, lehetőleg föld körüli pályára, de még jobb, ha a nagy Univerzumot célozza meg!!!!

2015. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
Sz.ar alak ez a "férfi". És egyértelműen a kényelem és az anyagiak döntöttek nála.
2015. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

"Az exem azt mondja, ennek ellenére engem is szeret, és a nő iránt is kezd érezni valamit. Úgy gondolja, hogy neki ez most a megfelelő és a kényelmes, mint hogy velem építsen fel jövőt. "


Akkor kívánj neki sok boldogságot a hölggyel :)

Szegény másik nő! Ő valszeg nem is tudja, milyen uccsú alak csapja neki a szelet :(

2015. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!