Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szüinapján pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szüinapján pont egy haverom is szülinapi bulit rendez. Bunkóság lenne az övére elmenni, és őt is elvinni? A barátnőmnek nem lesz szülinapi bulija.

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hooogy micsoda??:D Jaa , meg van :D


Kérdezd meg a haverodat hogy mit szólna hozzá,hog6 ne legyen ciki se neki se a b.nődnek :)

2015. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Es mi lenne ha egyben tartanak?:D igy nem kellene egyiknek se megsertodnie azert mert amasiknal vagy. Teljesen szimplan feldobhatnad a dolfot, hogy mi lenne ha? Mert tok jo lenne ha szamodra ket fontos ember, ha mar egyszerre van a szulinapjuk, akkor egyszerre is innepelnek.

Felteve ha szeretik ehymast, kulonben felejtos az egesz. :D

2015. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A haverodnál legyen a barátnődnek is torta,illetve meglepetés!Kérd meg a haverod, hogy segítsen :) nagy meglepi lenne szerintem!
2015. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a barátnőm és a szülinapos srác még sosem találkoztak
2015. jan. 5. 11:21
 5/6 Panna_ ***** válasza:
ha én lennék a barátnőd, inkább egy közös programnak örülnék (múzeum, mozi, billiárd, vacsora, állatkert, bármi), amit csak miattam és a szülinapom miatt csinálnánk, de a program után nem bánnám, ha beugranánk egy buliba, de pont a szülinapomon mondjuk zavarna, ha a buliba nem velem foglalkoznál (ami alapból nem zavar, de ilyenkor egy lány érzékenyebb)
2015. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!: Sajnos az élet az nem mindig korrekt, és igazságos, és ha valamiért, vagy valami miatt nem tud veled foglalkozni az a valakid pont a születésnapodon hidd el akkor sem döl össze a világ akkor majd máskor bepótoljátok azt az együttlétet ennyi. Egyébként nyolc napon belül még nem számít ez késésnek nem értem miért kell ezen feleslegesen égbekiáltó hisztériát csapni.
2019. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!