Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti "idősebb" nők mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti "idősebb" nők mit szólnátok ha egy 10-15 évvel fiatalabb férfi próbálna meg udvarolni nektek? (28-35 év közötti nők véleményére vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés
És ha látnátok hogy komolyan gondolja??
2015. jan. 5. 22:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Egy komoly kapcsolat nálam (és általában a többi ilyen korú nőnél is) egyenlő azzal, hogy záros határidőn belül házasság, gyerek, közös otthon stb Nehezen tudom elképzelni, hogy egy lyen korú fiú mindezt meg tudná adni...
2015. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11) Maximum a közös otthon megoldása az anyagiak miatt lenne kicsit nehéz.... a többi simán megoldható, és miért ne lehetne házasság (azzal még pont bizonyítanám is hogy komolyan gondolom, és nem csak játszani akarok)
2015. jan. 8. 22:08
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
20 évesen most hirtelen gyereket akarsz? 30 évesen ott fogsz állni apukaként és rájössz, hogy elhamarkodtad és nem éltél fiatalkorodban.
2015. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem is szoktam bulizni járni, például a diszkókat nagyon nem szeretetem.
2015. jan. 8. 23:08
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindigis az idősebb srácok jöttek be nekem. Nem vágyom fiatal srácra.
2019. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod, akkor kívánom, hogy összejöjjön. :) (előző voltam)
2019. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!