Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 20-30 közötti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-30 közötti férfiak mennyire csípik az idősebb nőket?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm nemrég vált el, van gyerek is és kiváncsian várjuk, hogy miként talál majd rá a szerelem újból. 33 éves, csinos, fiatalos, karcsú, formás, jókedélyű, vagány csaj. Most azt látom rajta, hogy nála fiatalabbra férfiakra van hangolódva, aki nem akar esküvőt, gyereket stb., szóval csak szex és beszélgetések stb. Mennyire vevők erre a fiatalabb 20 és 30 közötti férfiak?
2013. máj. 7. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Na akkor elmondom mit tapasztaltam: Huszonéves férfiként több társkeresőn is megfordultam már, mivel idősebb barátnőim voltak nálam, kialakult bennem, hogy az idősebb nőket kedvelem. A társkeresőkön rendre elküldtek azzal, hogy fiatal vagyok hozzájuk, 30-as nőkhöz. Pedig én komoly kapcsolatot akartam kialakítani. Szóval erről ennyit :)
2013. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1! amit mond, van ilyen is

viszont van olyan is, hogy a gyerek hátrány jelent

sajnálom, ha két befutó lenne, sokan a gyermektelent választják, én ezt tapasztaltam

remélem neki sikerül N

2013. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem csak az idősebbek jönnek be, írjatok rám, 25 éves vagyok
2013. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
engem érdekelne a dolog 21 éves vok és nálam ödősebbel szeretnék mindent kipróbálni nem csak a tinikkel :):P
2013. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem komoly kapcsolatról lenne szó, akkor én is kipróbálnám. 21/F
2013. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én pl csípem :D de sehol nem találni olyat aki ne nézne gyereknek, a kor különbség miatt. 20/F
2013. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!