Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek? Nem merek neki írni, pedig szívesen találkoznék vele. Kívánom nagyon.

Figyelt kérdés
Sziasztok!A problémám a következő: az egyik barátnőm kb 8 évvel ezelőtt összejött egy pasival,akivel én szerettem volna.A barátságunk nem szakadt meg emiatt. Sokat jártunk eg yidőben bulizni és a srác olyankor mindig bekóstolt sőt ki is kezdett velem. Na nekem sem kellett több ,kihasználtam a helyzetet. Tudom bunkó voltam ezért, de nem bírtam ellenállni. Aztán telt az idő és lett valakim, ez idő alatt is ha találkoztunk apró érintések voltak , de semmi más. Majd eljött az idő kb 2 hónappal ezelőttig amíg megint el nem kezdtünk jobban közeledni egymáshoz.Olyannyira hoyg múltkor buliból haza felé mindekit kitettünk a kocsiból éskettesbe maradtunk.Olyan jó volt. Azóta még egy alkalom volt amikor alig bírtam eltaszítani magamtól, hogy ne csókoljon meg pl a társaság előtt,ja és még ivott is, na még jobban beindult. Ott ahol voltunk van a pultnak egy olyan része hogyha beállsz mögé akkor semmit nem lehet látni, hogy mit csinálunk, na ott álltam én és ő odajött hozzám, a keze itt ott járt és az enyém is. Vágyom rá és egyre sűrűbben gondolo rá. Nem merek neki írni , pedig szívesen találkoznék vele. Kívánom nagyon. Mit csináljak szerintetek?
2010. febr. 5. 17:29
 1/1 anonim válasza:
Ne gondolkoz tovább irj neki és érezd jól magad vele.
2010. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!