Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok tényleg nem szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg nem szívesen állnak össze egy szemüveges fiúval?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 12:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de egy értelmes lány nem ez alapján dönt.
2011. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
az én barátom szemüveges volt,mikor összejöttünk. most már lencsét hord, de nem volt vele bajom. :) csak levettem a szemüvegét, mikor csókolóztunk :P:D
2011. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
tényleg!
2011. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tényleg, kivéve ha jól áll neki, de az ritka.
2011. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
az én pasim szemüvegees és nagyon tetszik hooppáá;)
2011. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még. :)
2011. szept. 30. 12:48
 7/18 anonim ***** válasza:

Vannak kis pic.sák, akik akkor sem jönnek össze veled, ha jól nézel ki szemüveggel. Na velük nem kell foglalkozni egyáltalán.

Az a lényeg, hogy olyat válassz, ami normális és jól érzed magad benne. Akkor sok csajod lehet. Egyébként is okosít és akik allergiásak a tanulásra, intellgenciára, nem lehetnek túl hasznos emberek. Nem, most nem a műveltségről, képzettségről beszélek, hanem intelligenciáról.

2011. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bár nem értem, hogy miért baj, ha egy ember nagyon művelt vagy sikeres. A sok kis kancsónak ez valamiért nem tetszik.
2011. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt akard, hogy a buta kis tini ribik és a részeges, ba,,szó kis nyomorékok szeressenek téged. Hanem az értékes emberek.
2011. szept. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szerintem ha jól nézel ki és jól áll neked a szemüveg akkor nincs semmi baj :) csak csókolózásnál lehet hogy kicsit zavaró... de ezt te érzed ;)
2011. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!