Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti mit tennetek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bambulka kérdése:

Csajok ti mit tennetek ha a parotok hetente tobbszor is egyedul hagyna mig o elmegy a a haverokkal?

Figyelt kérdés
van egy fel eves kisfiam ugy nagyon semmit nem tudok csinalni tole a parom nem hajlando meg pelenkat se cserelni sot 5 percnel tovabb se birja ki vele. a szexualis eletunk kb 0 ugyh nagyon frusztralt vagyok ma is elterveztunk egy akciot ha a pici elalszik de a haverja felhivta es mar el is tunt. mit tegyek? mar mondtam neki h zavar de nem erti h miert

2015. jan. 6. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám a gyerekkel együtt.
2015. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Leülnék vele beszélni.

Nemcsak jelezném, hogy ez nekem rosszul esik, hogy menekül a saját otthonából, hanem el is mondanám, hogy ez így nem mehet.

Ha nem ért a fiához, az nem gond, de mesélhetsz neki róla, próbáld bevonni az életetekbe.


Kérdezd meg érte-e sérelem azóta? Miért ilyen lett. Hiányol valamit? Vannak férfiak akik a pici születése után már nem a nőt látja benned, ezért nem is nyit.


De ezzel csak úgy lehet kezdeni bármit is, ha mindketten akarjátok a változást.

2015. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Akarta ő ezt a gyereket?
2015. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A főkérdés szerintem normális, de amit leírtál alatta, az már nem, én a helyedben megoldanám, hogy úgymond kiszabadulj ebből, kicsit egyedül legyél, ha már arra nem képes, hogy foglalkozzon veled és az igényeiddel. Szal, ha tudod tegyél magadért.
2015. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen nagyon mig a hasamban voltolyanokat beszelt h en csak fold vagyok es o a mag amibeol lett a pici :D es mar sokszor mondtam es le is ultem vele beszelgetni is mindig aztmondja h abba hagyja es h tobbet lessz a gyerekkel de semmi nem valtozik es meg h az en hibam h nem akar vele lenni a pici szinte idegennek tekinti de ez nem igaz csak nincs vele se nem szokott hozza a pici pedig anyumekkal tok jol megvan
2015. jan. 6. 21:08
 6/14 A kérdező kommentje:
kiszabadulni nem tudok ha mar a szobabol kilepek ordit a gyerek de nem csodalom 24 oraban velem van ha valamiert el kell ugranom kb 3 orara akkor a parom van vele de 20 percenkert hiv hogy hol vagyok mar ilyen sokaig de ha otthon vagyok es pl elakarok mosogatni neki nem esik jo vele leni inkabb jatszik a szamitogepen vagy elmegy a kocsmaba pokerezni
2015. jan. 6. 21:12
 7/14 anonim ***** válasza:

Gonosz terv 1: Menj utána... kölyköstül! Ülj mellé és vágj jópofát. Szereld fel a picit mindennel, és ülj a nyakán. Mától a kocsma ne egyenlő legyen neki a szabadsággal!


Gonosz terv 2: Te is random menj el, és hagyd ott a picit. Tanuljon meg foglalkozni vele! Egy idő után még rutint is szerez :)

2015. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
gonosz terv tetszik de inkabb a 2es. kocsmaban nem viszem a gyerekem :D foleg olyanba ami errefele van
2015. jan. 6. 21:19
 9/14 anonim ***** válasza:
A pasik nem nagyon tudnak mit kezdeni a kisbabákkal, majd ha nagyobb lesz, és lehet vele játszani, bolondozni, ők akkor lendülnek be igazán.
2015. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pofàn vágnám. Aztán elköltöznék.
2015. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!