Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti egy indulatos nőt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy indulatos nőt hogy kezeltek? Kevességgel vagy bunkózással? Kedvességgel, megértéssel hamar meglehet nyugtatni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Kedvességgel, megértéssel igen
2015. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vonulj fedezékbe és a megfelelő távolságból dobáld csokival. :D


Amúgy igen a kedvesség segít. A barátnőm is ilyen.

2015. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
helyzet/személy függő...de először kicsit bunkó lennék, inkább nem figyelnék rá...és a tudtára adnám amíg nem lesz normális addig nem beszélek vele...ha "elindul a javulás útján" akkor átváltanék kedvesre...
2015. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, a bunkózással csak egy hatalmas veszekedést robbanthatsz ki. Nem kell segget nyalni, értelmesen, éretten kell megbeszélni a problémát.
2015. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
betömném a száját, egy mélytorkozással tudja hol a helye, utána egy kemény dugás rendbe tenné a hisztériáját. nem vicc, a hisztérikus csajok 90%-nál a kemény dugás működik, a prűd p. csáknál viszont nem jöttem rá mit lehet tenni. ott lehet bunkózni, vagy kedveskedni, úgyis mindig őneki lesz igaza.
2015. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedvességgel csupán azt éred el, hogy alárendeled magad, aki felett majd uralkodhat, fölényeskedhet, mert tudja rólad, hogy behódoltál ezzel neki, és így bármikor kiverheti a balhét, kifakadhat, robbanhat. Helyre kell rakni az ilyet, egy-két frappáns, lélekbe gázoló megjegyzéssel nyugodtan lehet rá reflektálni. Ha mindezek után észreveszed, hogy mindig beléd köt, kötözködik, akkor csak mosolyogj egy jót magadban, és rá se nézz, rá se szólj. Élvezd a helyzetet, hogy kihoztál a sodrából egy idegroncsot és hagyd rá, hadd durrogjon magában. :)
2015. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mert én az vagyok...amúgy igazad van utolsó, meg mindenkinek köszi a választ, sajna nagyon lobbanékony vagyok, de közben mazochista is esha nem kapok figyelmet vagy önzőséget érzek, elöjön belőlem, ezért rontom el az ismerkedést a pasikkal, mert a legtöbb önző és én meg türelmetlen, de érzékeny is vagyok nagyon:(
2015. jan. 7. 15:52
 8/10 A kérdező kommentje:
hát ez legutolsó kommentelő, ez a legrosszabb amit tehetsz egy ilyen emberrel
2015. jan. 7. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. ha ez a bajod kedves Kérdező, olyan pasikat keress mint én.

odaadó vagyok és kedves, nőként bánok a nőkkel, mondhatni elkényeztetem őket, egészen addig a pontig amíg elkezdenek visszabeszélni, akkor viszont jó keményen helyrerakom őket. persze csak a szexben. nem durvulnék senkivel igazából, ha nem élvezi. de sokan szinte igénylik ezt a bánásmódot.

persze ehhez kell az általad leírt kicsit mazochista típus aki fogékony erre.

2015. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, én szexkapcsolatot abszolút nem keresek
2015. jan. 7. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!