Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A buta ösztönös fiatal ri*iket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buta ösztönös fiatal ri*iket bunkósággal, kell meghódítani, de az okos, intelligens érett nőket viszont kedvességgel, szeretettel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Pontosan.
2013. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Az első nem mond igazat.
2013. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Mindig azt szoktam mondani amikor ez a téma, hogy:


A lányoknak bunkó fiú kell, a nőknek pedig érett férfi.

2013. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne mondanék igazat kedves második? Én nem a pc elött töltöm az egész életemet mint te ,de nyugodtan pontozz le.
2013. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert az élet mást mutat. Ezen a személyeskedési kísérlet sem változtat. A lepontozás pedig csapatmunka.
2013. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem egy-két kivételtől eltekintve ez jellemző.
2013. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én egy elégé kedves fiú vagyok, sose tudnék bunkó, nagyszájú lenni és azért voltak barátnőim. Jó igaz egyik se volt az a nagyon sminket cicababás lány, mind smink nélküli szolid egyetemista könyvmoly lányok voltak.
2013. jún. 24. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, amíg ilyen kategóriákba sorolod a nőket, addig te inkább ne próbálj senkit meghódítani. A világ nem fekete-fehér.
2013. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyértelmű. Az okos, intelligens nők nagy része is szereti az erős, magabiztos, életrevaló, férfias, határozott, céltudatos férfiakat. Fontos a kedvesség is, a szeretet meg pláne, de ha emellett félős nyápic, élhetetlen valaki, az nem biztos, hogy sikert arat az intelligens, érett nők körében sem.
2013. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy felesleges erről beszélni, mivel nincs olyan, hogy valaki csak kedves meg valaki csak bunkó.

Attól, hogy valaki bunkó még nem biztos, hogy magabiztos és az, hogy valaki magabiztos nem kell feltétlenül bunkónak lennie.

Ezen kívül amúgy is rengeteg személyiség jellem van.


Én pl inkább komoly vagyok, olykor szarkasztikus, de idő nagyrészében kedves és közvetlen.

Az, hogy magabiztos vagyok nem ott mutatkozik meg, hogy bunkón viselkedem.

2013. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!