Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, meddig tartható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, meddig tartható így ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vagyok együtt barátommal, de sajnos szeptembertől másik iskolába jár, így majdnem 280 km van köztünk.


Szerintem nagyon nehéz, hiszen csak 2-3 hetente jön haza 1-1 napra, tehát többnyire interneten beszélünk, ami szerintem egyáltalán nem jó.


Problémák vannak köztönk, próbáljuk őket megoldani, több kevesebb sikerrel.

19/L


2015. jan. 7. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát így tényleg elég nehéz. Barátnőm és a pasija 1000km-re laknak egymástól. Fél évente találkoznak egy hetet, ez megy két éve. A pasinak még két év van hátra az egyetemből utána ő is kimegy németbe. De közöttük minden rendben van.

Nálatok a távolságon kívül van más probléma is? Ő egyetemre jár, vagy középsulis és koleszos?

2015. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha igazán szeretitek egymást kitartotok a távolság ellenére is,

ha pedig nem megy nem kell erőltetni, 19 évesen még nem késő váltani nem kell feltétlen lekötni magad.

2015. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyetemista, kicsit keveset van velem, úgy érzem. Egyfelől megérte, másfelől meg nehezen viselem.


Nem igazán tudom, hogy biztosan rendben van-e ez így.

A legtöbben vagy együtt mentek továbbtanulni vagy nem mentek ilyen messzire és gyakrabban látják egymást.

2015. jan. 7. 17:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked mennyi van hátra a suliból. Egyik oszitársamnak a barátnője most ment egyetemre az ország másik felére. Albiba lakik és a srác jövőre odaköltözik hozzá. Ti így nem tudnátok megoldani?
2015. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem még jóval több, mint egy év.
2015. jan. 7. 18:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem egyetemre járok, de nem hiszem, hogy el szeretnék költözni másik városba.
2015. jan. 7. 18:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom,nekem barátnőm 2 évig bírta,most találkoztak először azóta,hogy összejöttek.

Nem jöhetett át a határon rendőrségi ügy (vagymi)miatt,barátnőm meg nem ment mert még nincs 18.

Most találkoztak megint 1 hónapot voltak együtt,gyűrűt kapott ezek..Minden nap skypeolnak amugy,és egyik este ő hívja másik este pedig a másik fél.

Közbe barátnőmnek volt egy futókalandja,és egy hosszabb 2 hónapos (itt azt hittük elfelejtette az elözőt,de nem) végül visszament a fiúhoz és nagyon boldogak.:)

Barátnőm nem bírta nélküle ezért ment máshoz (a fiú egyszersem lépett félre)

Nekik elég erős volt a szerelmük,a tiétek az lenne? :)

2015. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Látod, nem tudom, hogy elég erős-e.

Valahogy olyan, hogy sehogyan sem jó ez...

2015. jan. 7. 18:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajat tapasztalat alapjan igenis kilehet birni.. 7 honap1800km tavolsag, masfelhonap egyutt, hazakoltoztem kulfoldrol, akkor mae csak 200km valasztott el. Egy evet toltottunk el ugy hogy 2-3hetente egy hetveget egyutt toltottunk, illetve ha. Szunetem volt akkor annyit. Ma mar vele elek, 2 eve vagyunk egyutt. :)

Egy tavlapcsolat is elsulhet jol, de. Idovel ossszekoltozes kell hogy legyen a vege.. egyebkent nappnt beszeltunk, estenkent skypoltunk, sokszor nagyon hianyzotr, az tartotta az erot hogy nem sok ido es ujra egyutr..

Tudpd az ugazi szerelem mindent kibir!!!!

Amikor megismertuk egymast tudtuk, hogy nem lesz konnyu de sose mondtuk azt hohy ez nem megy, nem jo es n birjuk.. pozitiv legyel!!!:)

2015. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, h van időd eldönteni a dolgokat, lehet, h most szakítás lesz, de, ha élet úgy hozza, akkor később összejöttök. Én ebben hiszek, h ha a sors azt akarja, akkor összehoz ismét engem is exszel + másik dolog, amiben hiszek, h azt kapod az élettől, amit adsz másoknak, szóval igyekezzél ne roh**ék módjára élni, ha ez igaz.

De a problémákat sztem meg lehet oldani, legalábbis, ha nem olyan durva dolgokról van szó, mint pl. megcsalás, vagy hazudozás, esetleg vki lenyeli, s idővel megoldódik, vagy, ha akkor se, s még mindig benned van, akkor léphetsz még. Nem tudni, h mikor kit dobsz el magadtól, ezért jól gondold át sztem, lehet, h később bánni fogod.


Jaj, most ilyen nyálas kecseg lettem, mert ki lettem én is dobva. :D

2015. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!