Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vadonatúj kapcsolatban egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadonatúj kapcsolatban egy nő problémázna azon, hogy az érdeklődésére az exbarátnőkről semmit sem tudnék mutatni?

Figyelt kérdés

Exbarátnőm még egy sem volt, szóval most nem ez a lényeg. A kérdésre koncentráljatok! :D


Szóval van egy férfi. Mit tudom én, 28 éves, vagy amennyit akartok. Összejöttök, számotokra ő a tökéletes kan. Volt eddig 4 exbarátnője. De mégis kíváncsiskodtok, hogy előttetek ki volt, mi volt vele. Két barátnőről semmi sincs interneten, egynek van FB profilja, de nincs rajta semmi, a negyediknek szintén van FB profilja, de csak egy egyszerű kép van az arcáról. Tegyük fel, hogy titeket meg érdekel, hogy előttetek mégis kivel kavart az új barátotok, viszont az égvilágon semmit sem találtok róla. Mármint hogy hogy nézett ki, milyen volt az arca, mennyire volt szép, mennyire volt modellalkat stb. 99%-ban meg vagyok győződve róla, hogy titeket, nőket azért valamilyen szinten mégiscsak érdekel, hogy a párotoknak kik voltak az előző női.


2015. jan. 7. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarna bárki is tudni az exekről :D
2015. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem soha nem érdekelt.
2015. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fura lehet talán, de engem az jobban érdeke, hogy miért mentek szét meg ilyesmik, minthogy hogy néz ki. :D Persze az is érdekel egy picit, de igazából arra teszek magasról. :D Én nem is kérnék ilyet, hogy ugyan mutassa már meg, hogy nézett ki. 20/L
2015. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!