Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy fiú, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, hogy hívjam fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy én is tetszem neki, de ő nem nagyon kezdeményez, pedig idősebb is nálam. A majd összehozunk valamit, és a majd ez lesz meg az lesz mondataitól falra mászom, lehet hogy csak én képzelem be magamnak ezt az egészet? Amúgy ha én keresem, akkor látszik rajta, hogy tökre lelkes és örül, egyáltalán nem elutasító. Konkrétan rákérdezni nem szeretnék, elég furin venné ki magát, hiszen nincs köztünk úgymond kapcsolat, nem kérhetem számon, hogy akkor most mit is akarsz tőlem, és csak hülyítesz-e?

2015. jan. 8. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
sz*pd le
2015. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, okos válasz, majd talán később :)
2015. jan. 8. 11:44
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem barátként tekint rád.

Ha nem úgy lenne,már elhívott volna randizni.

2015. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam erre, csak nem az a bátor típus...lehet, hogy csak nem mer lépni, vagy lehet, hogy annyira elbűvölt, hogy beképzelem ezt az egészet...de tény, hogy félénk fiú.
2015. jan. 8. 11:52
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor mond azt, hogy el kell menned valahova, és nincs e kedve veled menni.

Neki kéne lépnie pedig,akármennyire félénk

2015. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt várnám, ebben kicsit régimódi vagyok, szeretem, ha a fiú teszi meg az első lépéseket.

Írtam neki egy rendezvényről, ahova megyek majd én is, nem mondta biztosra hogy eljön, de szerintem ott lesz...de az csak februárban lesz. Addig várjak?

2015. jan. 8. 12:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Addig beszeljetek fészen:)
2015. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a én nem írok, akkor ő sem...mindig csak én kezdeményezem ezt a beszélgetést is. Lehet, hogy hagynom kellene a fenébe? Ha érdekelném, akkor ő is írna néha, nem?
2015. jan. 8. 12:46
 9/14 anonim ***** válasza:

Nyilván irna igen.

De majd ha taliztok februarban,akk kialakul. Addig még ne mondj le rola

2015. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyire pozitívan állsz ehhez! Nekem is így kellene állnom a dolgokhoz....biztos jó barát lehetsz! :)
2015. jan. 8. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!