Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak / Nők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak / Nők! Szerintetek mik a gazdag illetve a szegény emberek legjobb illetve legrosszabb tulajdonságaik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden ember más, nem az anyagi helyzettől függ, de most kivételesen szabad általánosítani. És vannak-e olyan tulajdonságok, amik miatt tuti nem jönnétek össze egy gazdag vagy egy szegény emberrel?

2015. jan. 8. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Előnyök


Szegény:


Be tudja osztani a keveset is

Takarékos

Beéri kevéssel is


Gazdag


Pénze miatt sok lehetőség áll előtte

Sosem hal éhen

Nagyszabású terveket lehet csinálni vele


HÁTRÁNYOK


Szegény:


Depresszió, szorongás

Kilátástalan élethelyzet

Éhezés, fázás

Semmi lehtőég a kitörésre.


Gazdag:


- Pazarlás

- Nagyképűvé, arrogánsá válás

- Másokon átgázolás "nálam én a pénz vagyis azt csinálok amit akarok másokkal"

- Divatmajommá válás elvárásoknak élé (de hát a Mr.Tölgyessyéknek is 3 kertészük van, mi nem érhessük be kettővel!!!

2015. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bármely tulajdonságot is sorakoztatom fel egyik vagy másik tábor mellett... az igaz lesz a másikra is.

Viszont vannak veszélyes kombók:

pl a Pató Pál úr szegényeknél. Ha nincs biztos anyagi háttere, és nincstelen is, az mellett egy élve elfödelés lesz az élet. Hiába törtetnél felfelé, nála mindig elfolyik a pénz.

Játék/cigi/italfüggőség szegényként... szintén elfolyik a pénz. A gazdag egy idegi tudja ezeket finanszírozni és csak lelkileg törik bele a kapcsolat.


Gazdagnál a szívtelenség, embertelenség, lelketlenség.

Mert hiába van vagyonilag jobb helyzetben: nem tudja értékesen felhasználni.

2015. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

őőő én nem tudok így általánosítani...


az kedves ember aki megosztja mással amije van legyen akár szegény akár gazdag

ne legyen olyan, hogy az utolsó Ft-ot is sajnálja kiadni a kezéből legyen akármennyi pénze...

nem az ember pénzének a mennyisége a lényeg szerintem hanem a pénzhez való hozzáállása...

2015. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én voltam már szegény is, gazdag is, az értékrendem ugyan az maradt mindkét helyzetben. Nem gondolom, hogy a szegény ember jobban be tudja osztani a keveset, azt sem gondolom, hogy a gazdag ember mellett biztos jólét vár, ez nem elsősorban pénztárca függő, mivel a kasztok közötti átjárás nincs tiltva,így bármikor fordulhat a kocka-ha csak a zsét nézzük.
2015. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!