Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet nagyon megfogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet nagyon megfogni egy pasit? Fiúk, mi az amivel magához tud láncolni a barátnőd?

Figyelt kérdés
És itt nem bilincsre gondolok,és 'a jó szex' alapú válaszokra, hanem konkrét,komoly dolgokra vagyok kíváncsi,hogy egy lány milyen tulajdonságokkal,dolgokkal tud maga mellett tartani,annyira,hogy sose érzed azt,hogy más kéne,és nem unod meg?
2015. jan. 8. 15:25
1 2
 11/15 csabika1971 ***** válasza:

Külső a megtartásban fontos, de nem kritérium, az inkább a kezdeteknél a legfontosabb (hogy az a személy a másik ízlés világának megfeleljen).

Belső tulajdonságok nagyon fontosak hosszabb kapcsolatnál. De ez meg minden személynél változó, hogy milyen tulajdonság az ami az ő szemében vonzó. (beszélgess sokat vele, de úgy hogy hagyod őt beszélni és figyelsz is rá miről mesél)

De ezek kb csak 50% arányt nyomnak a latban.

És tény ami tény, a másik felét a jó szex lehetősége teszi ki. (de ez megint személyenként változik, hogy ki mit tart jó szexnek)

Ezért kell sokat beszélgetni a másikkal, és minden témában nyíltnak és őszintének lenni. Ekkor megtudhatod a másik mit értékel, és szerinte milyen a tökéletes pár. Erre tanácsot adni nehéz, mert mint már említettem emberként ezerféle ízléssel vagyunk megáldva.

2015. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
odaadás, kedvesség, szeretet
2015. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amivel még kiegészíteném a többieket és (meglátásom szerint) a fontosabb dolgok között van az az, hogy ne zárd be 4 fal közé, ne tapadj rá. Muszáj megadni a lehetőséget mindenkinek arra, hogy a barátaival legyen néha. Ha el akar menni a haverokkal sörözni akkor mondd azt,hogy oké ,és ennyi! Vagy néha ajánld fel amikor említi,hogy a fiúk mennek sörözni, hogy menjen nyugodtan velük és érezze jól magát. Nem biztos, hogy él majd vele de ha a lehetőséget megadod neki az már elég, persze ehhez maximális bizalom kell. Jól szokott kijönni ha lelkiismeret-furdalás nélkül elmehet néha a haverokkal kanbulira. A férfi olyan, hogy minél jobban korlátozod annál jobban el akar majd menni. Az ilyen felfogású lány elég ritka. Remélem segített :)
2015. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszi a többi választ is.Igen,segített.

Igazából én is ezt tapasztaltam, az előző kapcsolatomban ezt a hibát vétettem el,amit mondtál.

Viszont rájöttem, és a mostaninál máshogy van.

Mikor mondja,hogy megy mondom hogy oké menj nyugodtan.Aztán mindig ír 1-1 sms-t hogy hiányzom neki és jó lenne ha ottlennék.

Vagy a napokban volt,hogy kint voltunk a városban, összefutottunk 2 haverjával akik épp indultak le az egyikőjkhöz meginni valamit. Mondtam neki,hogy ha szeretne menjen velük nyugodtan, én hazajövök hamarabb. Aztán még ő nézett meg csúnyán,hogy miért küldöm,talán nem szeretnék vele lenni?:D Én meg mondom,hogy dehogynem,csak nem akarok akadály lenni és ha van kedve menni nekem nem jelent gondot. Aztán megcsókolt és egész este velem maradt.

Érzem,hogy ennek jó hatása van,tényleg. Viszont ilyenkor nincs az,hogy áteshet a ló túlsó oldalára,és túl elkényelmeskedik,nem fogja azt érezni,hogy bármit megtehet?Vagy épp ellentétesen,ilyenkor jön rá,hogy mégiscsak jó velem lenni?

2015. jan. 8. 16:29
 15/15 anonim ***** válasza:
Te ismered őt de a példáid alapján nem hiszem ,hogy nála máshogy van. Simán elengedted volna és ezt annyira értékelte, hogy inkább veled maradt és eltöltöttetek együtt egy klafa kis délutánt. Érezte, hogy nincs korlátozva...Mondtam ,hogy nem feltétlenül fog élni vele mindig. Pontosan ez alapján már én arra következtetnék, hogy nem fog átesni a ló túloldalára hanem összeteszi a két kezét, hogy ilyen barátnője van.
2015. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!