Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom túlságosan elkényeszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom túlságosan elkényesztett. Megnevelhető vagy ilyen marad örökre?

Figyelt kérdés
Mindent megkap a szüleitől a csaj: Napközben is több tízezernyi pénzzel mászkál a városban. A suli után ezekbe a drága kávézókba ugrik be egy kávéra ami legalább minimum egy ezres,minden ruhája drága és márkás(egyik idei télikabátja "csak" 50 ezer volt, táskája valami nagy márka ami 80 ezer) saját autója van ami egy VW UP amit az anyjától kapott,ezeken felül rendszeresen vásárol több ezerért kozmetikumokat.Aztán kell a fodrász körmöshőz járni havonta és stb... Nekünk se megy rosszul, nem szegények a szüleim de ezt az esztelen pénzszórást nem bírom nézni. Szeretem a csajt, de ha komolyabbra fordul a kapcsolatunk nem vagyok biztos abban hogy akarom és fogom tudni majd finanszírozni ezt a költekezést. Ki lehetne belőle nevelni? Már 23 éves..
2015. jan. 8. 22:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet. De nem nagyon lehet vele ilyet csinálni ennyi idősen. Én elfogadtam a csajban ezzel együtt kell szeretni vagy hagyni a francba
2015. jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!