Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma jön ide először a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma jön ide először a barátom és nagyon félek. Mit csináljak? Mit engedjek?

Figyelt kérdés

Szombat óta vagyunk együtt, 11 éve ismerem és elég régóta vártam erre. Eddig csak nyilvános helyen, vagy a suliban találkoztunk, de ma este eljön hozzánk és anya meg a férje nem is lesznek itthon, szóval kettesben leszünk...

Borzasztóan izgulok, már kétszer hajat mostam, kisminkeltem magam, áthúztam az ágyam. Anya mondta, hogy rendelhetünk pizzát, vagy valami kaját majd, de nem tudom, hogy ez jó ötlet-e.

Azt se, hogyha bejön, akkor hová menjünk, meg egyáltalán, mit csináljunk. Mert mondta a legjobb barátnőm, hogy filmezzünk és majd utána történnek a dolgok. De annyira tanácstalan vagyok...

Meg mit "engedjek"? Mert én már eléggé vágyom Rá, csak ahogy ismerem, Ő elég visszafogott és arra gondoltam, hogy talán furcsa lenne, ha szűz létemre én kezdeményeznék.

Meg most vettem egy új ruhát és talán felvehetném azt, de az csak magassarkúval néz ki jól és nem tudom, hogy nem nézne-e ki hülyén, ha én itt tűsarkúba járkálnék.


2015. jan. 9. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Film közben kezd el verni neki
2015. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

először is nyugodj meg!

Legyél lazább!

rendelj pizzát, tegyél be filmet.

felveheted a ruhádat a magassarkúddal nyugodtan.

aztán..majd eldől éppen abban a pillanatban, előre nem tudhatod, mi lesz,

2015. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a tűsarkút hanyagold,viszont ne parázd túl,fogd fel mint ha ha egy sima randi lenne hiszen az is. Nézzetek egy filmet,rendeljetek kaját,aztán majd megtörténnek a dolgok nem kell ezt túl izgulni szerintem:))
2015. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Szoval az oviban ismerkedtetek meg? Mert nem lehetsz tobb 15tol.... Istenem..
2015. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell idegeskedned.

Normális ruhában is jó vagy, nem kell kiöltöznöd.

Rendeljetek pizzát, nézzetek filmet, közben mehet a kukorica is :D

Aztán majd eldől, hogy mi lesz.

De szerintem még ne feküdj le vele...

Csókolózás mehet, meg odabújás... :)

Sok sikert az estéhez :)

2015. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ruhát nyugodtan vedd fel, de szerintem te se akarsz a házban magassarkúba szenvedni :)

Ha te szeretnéd, hogy történjenek a dolgok, akkor nyílván engedhetsz teljesen, akár kezdeményezhetsz is ha félénk a srác.


Hát ha ott alszik ( nekem úgy jött le ), akkor tutira kajás lesz, szóval akár a pizza is mehet, de csinálhattok közösen is valami egyszerűbbet :)

Akár melegszendvics stb.

Én ilyenkor szeretek felbontani egy üveg bort, pezsgőt, nem tudom ti hogy álltok ezekkel.

2015. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szilvás buktát mert azt szeretem!
2015. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!