Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor egy társasággal jöttünk egy fiúval. Azóta mindennap beszélgetünk órák hosszat, tegnap megint találkoztunk, mert a barátnőmnél aludtam, és kijöttek elénk a haverjaival a buszmegbe. Aztán éjjel bevallotta, hogy szerelmes belém. De nem tudom mit tegyek, megmondtam neki őszintén, hogy nem szeretnék se vele, se semelyikőjükkel összejönni. Még nem volt fenn azóta. Pedig nem mondtam neki semmi félre érthetőt.

De nem csak ez az első eset, hogy ha önmagam adom, egyből belém szeretnek. Nem akarom elveszíteni, de nem is szeretnék vele összejönni. Mit tegyek? Úgy érzem magam mint egy szirén.. Csendes vagyok, de ha megszólalok, mindenki belém szeret, és nagyon rossz érzés, hogy sok fiúnak rossz napot/hetet varázsolok.. :-( Mit tegyek, hogy ne így legyen? Nem akarok se bunkó lenni, se pedig megjátszani magam..

14/L


2015. jan. 10. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Add magad továbbra is,lesz olyan,mikor Téged ejtenek,lesz olyan,amikor Te ejtesz másokat. Ez az élet rendje.

Miért ne adnál esélyt a srácnak? Ahogy leírod egész jól el vagy vele,akkor nem mindegy,hogy barátként vagy szerelmesekként teszitek ezt?!

2015. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Túl szép vagy. Legyél rondább.


Vagy ha ez nem járható út, akkor fogadd ezt el és élj vele együtt.

2015. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerném ezt a jelenséget, rávágnám, hogy egós vagy.

Ezt nem külső, de még csak nem is személyiség okozza, hanem a kisugárzásod. Sokan cserélnének veled, ne akard megváltoztatni.

2015. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék vele összejönni, mert most végre beilleszkedtem egy társaságba, és attól tartok, hogyha járnánk, majd neadjisten(direkt írtam így) szakítanánk, akkor lehet a többiek is megutálnának.. Vagy úgy járnék mint a barátnőm és egy másik fiúval a társaságból, hogy a fiú próbálja megszerezni újra, a lány meg nem hajlandó vele beszélni, maximum veszekedni.
2015. jan. 10. 11:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!