Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek számít valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AlistarFake kérdése:

Lányok nektek számít valamit a szerelem vagy 81%-nak csak a pénz kell?

Figyelt kérdés

Bevallom érzelmesebb pasi vagyok tehát nem az a "na most megfektetlek" vagy a "cica cumi" hanem akinek a szerelem a fontos. A duci lányok általában kedvesebbek. A vékonyabb test alkatú lányok mért nem tudnak 100%-ban kedvesek lenni?

Lehet én vagyok loser, lehet nem is értek sokat a nőkhöz, írhatjátok, hogy na "ezek a csődtömegek", de akkor is elég ember van, hogy mindenkinek legyen párja, de sok a válogatós nő!



2015. jan. 10. 13:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak 65,32 %-unk megy a pénzre

L

2015. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerelem.A pénz pótolható.
2015. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%
A lányoknak a jóképűség és a pénz kell, meg a taplóság,májerkedés... Persze itt letagadják.
2015. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Jó, hogy ezt mondjátok, de tapasztalat alapján sokaknak a szerelem a 2.!
2015. jan. 10. 13:29
 5/23 anonim ***** válasza:
A szerelem nem a 2., hanem a 100. a lányoknál sajnos...
2015. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Egyik sem prior nálam. Én előbb meggyőződök, hogy jó ember-e az illető. Sokat beszélgetek vele, és felmérem, hogy egyezik-e alap dolgokban a véleményünk. Megvan-e benne az emberség... stb.

Inkább emberileg választok párt.

Szerelemre azért nem adok 100%-osan, mert elvakít és ilyenkor az ember nem azt látja aki a másik valójába. Viszont szeretnem is kell, tehát teljesen nem hagyhatom figyelmen kívül.


Pénzt meg azért nem érdemes nézni, mert hiába gazdag egy pasas, az akkor is az ő vagyona és ő ossza be. Amg rám nem un, addig jó világ van, utána meg csak a csövezés. Ezért arra törekedtem mindig, hogy saját karrierem és egzisztenciám legyen, így az megmarad a férfi után is, és egy szempont ki is esik.

2015. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szerintem azért a nők több, mint felének a szerelem a fontosabb. Vékony és duci lányok között pedig felesleges ilyen téren különbséget tenni, mert mindegyikőjük között van ilyen is és olyan is. Nem szabad előítéletesnek lenni. Lehet, hogy jóhiszemű vagyok, de szerintem a legtöbben úgy gondolják, hogy találnak valakit, akit szeretnek, aztán az anyagiakat majd közös erővel előteremtik.

L

2015. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%

"Megvan-e benne az emberség... stb."


Már megbocsáss, de nektek az emberség semmit sem számít, ti az emberséges férfiakat barátzónába teszitek, megalázzátok stb...

2015. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

8# Ámen! Igazad van!

Haveromat annyira tönkre tették, hogy majdnem kiugrott az ablakon a suliból (2.emelet)! :( Ez sajnálatos.

Minden lány azt mondja hogy fontos a szerelem. Kinyitottam a szemem egy nagy lóf@..szt azt!

2015. jan. 10. 13:41
 10/23 anonim ***** válasza:

Egy chat oldalon tettem egy kísérletet. Ráírtam lányokra kedves, megértő, emberséges stílusban... Az összes lány, akire ráírtam, valamilyen ürüggyel lekoptatott, illetve barátzónába tett...

Aztán rájuk írtam bunkó stílusban, szinte az összes lánynak rögtön kellettem volna, talizni is akartak volna velem...

2015. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!