Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dilemmába vagyok, mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babuci222 kérdése:

Dilemmába vagyok, mondjátok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most januárban egy éve netten megismerkedtem egy szlovákiai magyar leánnyal 22 éves, negyedéves egyetemista biokémikusnak készül. Már találkoztunk 2x Budapesten egyszer pedig Szlovákiában,utolsó randin azt mondta , hogy csak velem tudja elképzelni az életét. Nagy baj az hogy már 3 éve komoly barátja van és egy éve menyasszony augusztusban lenne az esküvője. Azt mondta értem visszaadja a gyűrűt vőlegényének, ha én elveszem. A szülők véleményét nem ismerem de gondolom nem örvendenék a dolognak, nem tudom mit tegyek, a nőt én is szeretem, de különböző okok miatt, lelkiismeret, cirkusz, kitagadás stb. miatt határozatlan vagyok.
2015. jan. 10. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
papám, ha már gondolkodsz, akkor hagyd a fenébe
2015. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Három találkozás után veled akarja leélni az életét? Elég bátor kijelentés...

Egyébként gondold végig: kell neked olyan nő, aki hazudik a párjának? Mert erre nincs mentség, hogy rossz a kapcsolat és hasonlók... egyszerűen nem tiszteli a másikat... téged se tisztelne.

2015. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az a lány, aki 3 éve párkapcsolatban él, menyasszony és esküvőre készül, emellett neten ismerkedik finoman szólva is egy ribänc. és veled is meg fogja csinálni ugyanezt. ne érted adja vissza a gyűrűt, hanem magáért, mert nem szereti a pasit, és a pasiért, mert tisztelje már meg annyival, hogy nem hazudik neki. szerintem felejtsd el. ez egy tipikus kapcsolatfüggő, aki csak úgy lép ki egy kapcsolatból, ha már ott a biztos másik.
2015. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!