Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korotokban volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kohdf hirte kérdése:

Hány éves korotokban volt az első kapcsolatotok, hogyan ért véget?

Figyelt kérdés
Csak úgy kiváncsi vagyok az átlagra

2015. jan. 10. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
17 voltam, én szakítottam vele, mert se szerelmes nem voltam, se lefeküdni nem akartam vele. ő nagyon erőltette a szex témát, és néha mondta, hogy szeret. de éreztem, hogy csak meg akar fektetni. szakításkor is annyit mondott, hogy "de miért nem mondtad hamarabb?". ha valakit szeretek, nem egészen ezt reagálom :D
2015. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen volt és úgy ért véget hogy kiderült átvert az illető...

17L

2015. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen. A lány 16 éves volt. Egy városi színházi versenyen találkoztunk, ahol a különböző középiskolák diákjai versenyeztek. Egyből egymásba zúgtunk. A verseny utáni bulin csókolóztunk, 2 héttel később kinyaltam és 1,5 hónappal később lefeküdtünk úgy, hogy mindketten szüzek voltunk még.


Fél évig tartott, aztán eljöttem egyetemre egy másik városban. Neki még 2 éve lett volna, én pedig hatalmas állatságnak tartottam már akkor is a távkapcsolatokat, úgyhogy inkább elváltak az útjaink.

2015. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12 - elköltöztem.
2015. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18éves koromban,idősebb nővel 3évig tartott, rájöttem hogy nem szimpatikus a viselkedése, amit nem tűrtem volna el, ha közös életet kezdtem volna el vele.

Azóta van egy fiatalabb barátnőm, vele minden tökéletes :)


21/F

2015. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

6 évesen.

Ő meg mutatta a punciját, én meg fütyimet.

Aztán elvette a lapátom, én meg pofán kúrtam egy marék homokkal. Máig sem értem miért dobott.

2015. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :) utolsó ezen jót röhögtem
2015. jan. 10. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!