Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarnatok neger csajjal?

Figyelt kérdés
Londonba elek es az ismerettsegi koromben szinte csak szinesboru lanyok vannak. Nem tudom, hogy belemenjek e egy ilyen kapcsolatba a kulombsegek miatt. Ha hazalatogatnek vele biztos beszolnanak az utcan es akkor biztos felrugnam az illetot. /Bocsi! Nincsenek ekezetes betuk a tabletemen!/

2015. jan. 10. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Itt egyetemen is gyakran vannak. Tapasztalatnak jó. Én személy szerint szeretem a külföldi csajokat pakolni, és a fekete lányokkal is jó tapasztalataim vannak.
2015. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Gabooorka válasza:
100%

Ez csak attól függ, hogy te mennyire akarod! Amúgy meg ő is csak ember. Ha vki elítél egy embert mert más a bőrszíne miatt az nekem abszurd és elítélendő.

(Megjegyzés: ha hosszan nyomon a betűt a tabon akkor kihozza az ékezeteket )

2015. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

LondonbaN élsz, és nincsenek "külöMbségek"!


Tudom, a tablet...

2015. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok rasszista, de nekem a nagyon sötét bőrű, néger nők kicsit sem vonzanak :/

Pedig kifejezetten nincs bajom velük, szívesen ismerkedek külföldiekkel is, de szexuálisan nem vonzanak.

2015. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Arra vigyázzál, hogy ha összejönne valami, akkor KIZÁRÓLAG gumival!!!

Orvos haverom mondta, hogy sok olyan betegséget terjeszthetnek, amire a színesbőrűek alapból immunisak, de mi nem!

2015. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Miért, mi van akkor?

Sose nézd a bőre színét!

2015. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mint ha nem akarna minden férfi legalább egyszer összejönni egy olyan igazi bombázó néger nővel.

Azt nem hiszem, hogy felrúgnád az illetőt, nem csak tizenévesek meg edzetlen hülye gyerekek szólnának be.

Az ilyen beszólogatósoknak kész arzenáljuk van: Boxer, lánc, kés, vipera, fém elemlámpa, meg még jó ég tudja.

Meg komplett bandájuk is.


Nyugodtan hazalátogathatsz vele, max akkor ne ilyen dzsuva környékeken járkáljátok. Nem ő lenne az első néger Magyarországon.

2015. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

Először is: nem néger, hanem fekete.


Másodszor: azok az idők már elmúltak... már nem szólongatnak be, akik meg igen, nem kell törődni velük, saját maguk primitívségükről állítanak ki tanúbizonyságot.


Harmadszor: mitől félsz? Én külön örülnék egy fekete csajnak... =-]

2015. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ha azt irtam volna, hogy "fekete csajjal", akkor mindenki a hajszinere gondolt volna. Szerintem a neger szo nem diszkriminativ, ha nem lekezeloen hasznaljak.

Köszönöm a válaszokat! Ì

2015. jan. 10. 23:19
 10/14 A kérdező kommentje:

Ha azt irtam volna, hogy "fekete csajjal", akkor mindenki a hajszinere gondolt volna. Szerintem a neger szo nem diszkriminativ, ha nem lekezeloen hasznaljak.

Köszönöm a válaszokat! Ìrjatok mèg! Èrdekelnek a vèlemènyek!

2015. jan. 10. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!