Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gáz hogy 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz hogy 7 hónap alatt nem léptem túl?

Figyelt kérdés
A barátommal már nyár elején szakítottunk de nem tudom elfelejteni.Már igazából több mint 7 hónapja volt..Szerintetek?
2015. jan. 10. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
á dehogy mért lenne az szeretted
2015. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon beleszerettél,és érzékeny vagy alapból,akkor nem.Mindenki máshogy dolgozza fel az ilyesmit,és egyénileg változó,kinek mennyi időre van szüksége ehhez.Van,akit nem is érdekel,kit bánt meg,vagy ki bántotta,és van,aki ezen sokáig rágódik.Te az utóbbi típusoz tartozol,nincs ezzel baj alapjáraton.

Majd jön más,aki minden bánatodat feledteti.Persze ehhez nyitnod kell az emberek felé.

2015. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nyitok az emberek felé..De tényleg..Én alapból egy olyan lány vagyok aki imád ismerkedni akár barátilag is..De ha mással vagyok csak egyszerűen eszembe jut és hát igen...
2015. jan. 10. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 év után sikerült csak elfelejtenem egy olyan lányt akivel szerelmesek voltunk egymásba (ez utólag derült ki) de nem jártun ksoha mert mind2-en féltünk lépni szóval nem gáz hogy nem tudod elfelejteni :) nekem sem ment pedig nem is voltunk együtt szóval.. :D
2015. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem is már több mint 3 éve volt egy srác az életemben, akit nem tudok elfelejteni...nagyon durva....Most olyan szinten vagyok, hogy vannak párkapcsolataim..de ha meglátom azért valami visszajön iránta..már kissé unom:D de nem tudok ellene tenni egyszerűen meghülyül az agyam vagy nemtudom...:///
2015. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is már unom..Elegem van hogy ha meglátom akkor csak elrohannék és meg se állnék és végig sírnék..Unom. :c
2015. jan. 10. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!