Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 hónap után sem léptem rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónap után sem léptem rajta túl, normális vagyok?

Figyelt kérdés

Egy hét híja van, hogy 8 hónapja szakítottunk. 5 hónapja nem beszéltem vele egy szót sem. Mégis minden nap gondolok rá, és heti szinten sírok utána.


Normális ez még?


Nem is érzem úgy, hogy igazán kedvem lenne új kapcsolatba kezdeni. Őt pedig nem kapom vissza már soha.


Bármilyen normális ötletnek örülök, hogy mit csináljak.


23, L


És szexkapcsolatok, "búfelejtő laza kapcsolatok" ki vannak zárva.


Ráadásul nem is volt hosszú kapcsolat, csak egy év. Viszont én úgy éreztem, ő egy olyan ember a számomra, akivel le tudnám, le szeretném élni az életemet. Talán ezért olyan nehéz elengedni?


2011. aug. 10. 20:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj olyan tevékenységeket végezni, amivel eltereled a gondolataidat róla, gondolok itt sportra, kirándulásra, akármire csak ne ő legyen a fejedben. Ajánlom a több emberes sportokat, mert ott talán megismerkedsz egy olyan férfival, akit jobbnak látsz mint az előzőt. Fel a fejjel!
2011. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj..Január 2.án szakitottam barátnőmmel akivel másfél évig voltam együtt..Azthiszem tudom mit érzel bár én egész normálisan tudom kezelni. Eleinte majd meg őrültem a hiányától aztán rájöttem,hogy már úgyis mindegy ez a hajó elment és azóta próbálom elterelni a gondolataim..minden tárgyi emlékemet egy nagy dobozban a pincébe raktam,stb és elhatároztam,hogy innentől próbálom kitörölni a közös dolgainkat..elhatározás kérdése az egész pluszban szerintem az sem árt,ha ismerkedsz és nyitsz az új felé. 21/F
2011. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Tréfarépa ***** válasza:
100%
Normális vagy ... majd jön másik! +idő
2011. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem akarsz kapcsolatot és szexbarátokat se, akkor szerintem játsz valamit a gépen wowozz, tetris, mario. De most komolyan akkor mit akarsz ha leírtad hogy semmit sem akarsz?
2011. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem fog vigasztalni, de az én házasságom 12 év után szállt el, nem az én hibámból, ezért nekem is rossz volt az egész, és még most két év után is összeszorul a szívem, ha eszembe jut az egész. Elkezdtem mással foglalkozni (munka, olvasás ...). Ja és eltettem mindent, ami a volt páromra emlékeztetett. Kimozdultam otthonról, koncertekre jártam, haverkodtam. Sok sikert, és kitartást kívánok a túléléshez!!! (36F)
2011. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem azt mondom, hogy semmit nem akarok az égvilágon, szexkapcsolatot és "laza kapcsolatot" nem akarok (szoktak ilyeneket is javasolni.)
2011. aug. 10. 20:52
 7/23 anonim ***** válasza:

Én január 3-án szakítottam a barátommal, én akartam, mert már nem volt jó. Majdnem minden nap találkoztunk, és sokkal felszabadultabb voltam, mint előtte, eljártam erre arra délutánonként. Benne nőtt egy iszonyatosan nagy tüske, és minden szavával bántott, erre persze nekem is megvolt a magam tüskéje. Még a mai napig van , hogy nézem a torrentoldalon a profilját, mert hiányzik. De nem kezdeném újra.


Normális vagy. Keress barátokkal kikapcsolódást, és foglald le magad, ha nem találkoztok, akkor minden rendbe jön.

2011. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Érdekes, de miért nem jut eszébe senkinek az, hogy netán keresse meg és próbálják újrakezdeni?


Én egy kísérletet bekockáztatnék. Mit veszítheszt?

2011. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
"Gyászidőszak"...nekem is egy évig tartott. Pedig nem volt jó a kapcsolat. Amúgy ne kezdjétek újra, nem véletlen szakítottatok. Szerintem járj koncertekre, bulizz, haverkodj, menj el csavarogni a barátaiddal, nagyon is jót tesz :) 18\l
2011. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos nem lehetséges újrakezdeni, legalább is a jelenlegi körülményeimben. Mikor megismertem, még tanultam, most befejeztem az iskolát, és haza kellett költöznöm. Így több, mint 200 km a távolság köztünk, plusz még nincsen munkám, így azt sem tudom, merre fogok kerülni az országon belül.
2011. aug. 10. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!