Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor ő most nem szeret vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ő most nem szeret vagy nem becsül vagy miért van ez így?

Figyelt kérdés
ilyen kisebb bulit tartottunk szűk baráti kör és üvegeztünk és olyan feladatokat kaptam hogy csokoljam meg ezt meg azt és a barátom meg ott izélt hogy csináljam meg meg ilyenek meg mondta hogy hagy tapizanak le és most ez mi vagy mért csinálja
2015. jan. 11. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először: aki ilyen gyökér játékot játszik az megérdemli :)

Másodszor: a pasid tutira gyökér, én írtó dühös lennék, ha valaki előttem csak megpróbálná megcsókolni vagy tapizni a barátnőmet.

2015. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,eltaláltad,nem vagy fontos neki.A fantáziáját izgatta amúgy a dolog valószínűleg,mivel erősen előtérbe helyezi a szexualitást.
2015. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!