Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Járnátok 16 éves lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok 16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Fontos hogy a korotokat is írjátok és légyszi fejtsétek ki bővebben a választ.
2015. jan. 11. 20:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát nem, bár ki tudja, ha érett a gondolkodásmódja akármi lehet.

21/F

2015. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem, éretlenek, értetlenek,béna a humorérzékük, önbecsülésük 0 + miről beszélgetnék egy 16 évessel?Alapból sokkal érettebb vagyok a koromnál, a legtöbb haverom 27-38 éves.Nem vagyok egy egyszerű személyiség, nagyon sok minden érdekel a legtöbb mai lányt meg csak az, hogy fbn posztolgassák a tömött C-s mellüket meg a retardált "barinőivel" vihogjanak a buszon mint a fába szorult féreg valami ultra gagyi poénon.Persze vannak szveg páwafiúk akiknek ez bejön de nekem nem.Nyilván akinek nem inge nem veszi magára.Vannak még értelmes 15-16 éves lányok csak elvannak bújva vagy sajnálatos módon egy álarcot húztak magukra, hogy betudjanak illeszkedni a többi retardált közé.

18f

2015. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen. 35/F
2015. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Persze! Amúgy is jó lenne egy kapcsolat egy normálisabb lánnyal 17/F
2015. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!