Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az ikrek és a mérleg kölcsönös...

Az ikrek és a mérleg kölcsönösen kijönnek egymással egy kapcsolatban? Az ikrekhez melyik csillagjegy nem illik egyáltalán? És a mérleghez?

Figyelt kérdés
Arról hallottam hogy az ikrekhez a mérleg és a vízöntő illik de a mérleghez is illik az ikrek?
2010. aug. 8. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ez csak odafele működik -.-"
2010. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a mérleg és az ikrek eleve jól kijöhetnek egymással, hiszen mindketten úgy mond kettős jegyek, csak nem olyan mértékben, mint a halak, de mivel levegő jegyekről van szó, ezért mindenképpen kiegészíthetik egymást. Az ikrekhez szerintem a rák és a bak illik a legkevésbé. A mérleghez a skorpió és a bak.
2010. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
60%
én mérleg nő vagyok és ikrek a párom. a két jegy általában nem szereti a túlzott kötődést, mindkét jegynek kell egy kis szabadság..hasonlo az életfelfogásuk. szerintem nagyon jó párosítás:)
2010. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ikrek kezében jó kezekben van a mérleg, mert az ikrek sokszor kitudja húzni a mérleget a szarból.


Én mérleg férfi vagyok, de van egy ikrek ismerősöm és mindig kihúzott engem a szarból, nagyon hálás is vagyok a sorsnak, hogy összekötött minket barátság terén, mert sokmindenben tudott rajtam segíteni.

2022. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mérleghez minden jegy illik, csak kivéve a kos nem, mert ha a kos felökleli a mérleget, akkor a mérleg összetörik.
2022. máj. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!