Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami baj van velem ha 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem ha 25 évesen nincs barátőm 4 éve?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha nincs.. Az baj hogy Megkérdezem ahelyett hogy keresnél... Rossz hozzáállás... Kapd el őket ;)
2015. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem találtál megfelelőt,vagy aki megfelelő lett volna,annak te nem voltál az-egyszerű a magyarázat :)
2015. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha úgy nincs barátnőd, hogy közben szeretnél, akkor igen, baj van. Elemezzünk:


1. Nem kezdeményezel elégszer, vagy egyáltalán nem mersz.

Hány lányhoz mentél oda az utóbbi 1 hónapban ismerkedni? Fél évben? 1 évben? Remélem megérted, hogy annak a fiúnak sokkal hamarabb lesz barátnője, aki heti 2 lányhoz megy oda, mint annak aki évi 2-höz.

Ha pedig egyáltalán nem mersz odalépni egy totál ismeretlen lányhoz beszélgetni, akkor ez alapból az első baj.


2. Nem tudod mit csinálj. Nem tudod mikor/hogyan kérd el a nők számát. Nem tudod hogyan hívd el őket randizni. Nem tudod hová vidd őket randizni és mit csinálj a randin. Nem tudod hogyan csókold meg őket. Nem tudod hogyan csábítsd el őket.


3. Nem tudod hogyan kelts érdeklődést magad iránt a nőkben. Nem tudod hogyan kelts szexuális vonzalmat magad iránt a nőkben.


4. Nem érted még el a fizikai kinézeted felső határait. (kigyúrni magad, megtalálni a legjobb frizurát/arcszőrzetet, stílusosan öltözködni)


A felsoroltak lehetnek esélyesen a problémák, amiken javítani és változtatni kell.

2015. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2015. jan. 13. 14:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha ettől függetlenül rendszeresen szexelsz (persze partnerrel).
2015. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szexre mindig kerül sor
2015. jan. 13. 14:24
 8/10 Noren1989 ***** válasza:

A hiba az ön készülékében van.

25/F

2015. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 28 évesen még soha nem volt barátnőm. Még csak csókolózni sem csókolóztam. Tudom, hogy az én hibám, mert olyan ocsmány külsőm van, amivel senki sem lenne képes becsajozni.
2015. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném h baj lenne veled, nekem sose volt pasim legutóbb egy hajszálon mùlt, mikor végre egy édes pasi kezdeményezett de rányomult egy ribi és lecsapott rá.

24/L

2015. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!