Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baj, ha 15 évesen egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha 15 évesen egy 30 éves pasi tetszik?

Figyelt kérdés

egyszerűen beleszerettem,már egyszer álmodta is vele^^

nagyon vonzódom hozzá,és máshoz nem igazán rajta kívül.Persze ilyet nem lehet megbeszélni vele,mert ő a suli könyvtárosa,de én nem csak rövidtávúra tervezném vele,hanem akár hosszíbbra is.Kár hogy van ez a korkülönbség:/Mennyi esélyem lehet nála szerintetek?Nekem a korombeli fiúk azért nem jönnek be,mert nem tudnak éretten viselkedni(tisztelet a kivétel),és az agyonsminkelt csajokra buknak.És nem azért "szerettem bele",mert a korombeliek nem jönnének be,hanem már első pillantástól kezdve megtetszett :)

Ja,és nem vagyok kis dedós álmodozó kislány.....csak az írjon véleményt,aki értelmesen tud válaszolni:)azoknak pedig köszönöm.

15/L



2015. jan. 12. 20:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Hm még a végén kirúgatod az állásából..Lehet házas gyerekei vannak..Csak a kicsi szívedet törné össze.
2015. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
0%

Nem akarlak eltántorítani de ez nem lehetne hosszú távú ha bejönne

ő egy felnőtt felesége gyerekei?

Meg ha az iskolában ez kiderülne őt biztos kirúgnák tudod miért...

2015. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

Bajnak nem baj és alapból nem is sok az a 15 év, ami köztetek van (a párom és köztem is ennyi van), viszont így, hogy te még csak 15 vagy, elég furán veszi ki magát a dolog. Én 24 vagyok, párom 39, ez azért másabb így. Illetve 17 éves koromban az akkori párom 30 éves volt, az is húzós volt egy kicsit, de jól megvoltunk.


Ha pár évvel idősebb lennél, akkor működhetne a dolog, de így nem hinném...

2015. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Egy álmodozó kislány vagy de ez a normális.

Szerinted egy 30 éves ember nem szeretne egy társat aki támogatja,várja otthon és esetleg gyereket szül neki?

Te ezekből mit tudsz teljesíteni?


Az nem "komoly kapcsolat" hogy heti 2x találkoztok s esetleg valamikor szexelni is fogsz vele..

2015. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nincsenek gyerekei,felesége,meg semmi ilyesmi.Tudom hogy kirúghatják:/ez a bajom a korkülönbséggel...
2015. jan. 12. 20:33
 6/20 A kérdező kommentje:
4-es én tényleg komolyan gondolom.elég érett vagyok ahhoz hogy eldöntsem hogy mit tudok teljesíteni,és később akár többet is belehet vállalni:)
2015. jan. 12. 20:34
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálad fiatalabb voltam mikor beleestem e töri tanáromban. Külsőre nem volt nagy szám, de nagyon jó fej volt minden diákjával... de én ezt mindig is plátói szerelemnek hagytam meg, mert tudtam, hogy én egy éretlen csitri vagyok hozzá képest... szerintem teljesen természetes, hogy néha beleszeretünk, egy felnőtt modellbe, akivel az első "komoly" szerelmünket éljük meg lélekben. SOk lány van ezzel így.


A gond akkor van, amikor a lányok túl naívak, vagy túl felelőtlenek ahhoz, hogy belássák, egy vallomás, csak gondot okozna annak akit szeretünk.


A szerelemhez fel is kell nőni. És ilyen akadályok mellett, hogy te ott tanuló vagy, csak az ő pályáját ásnád alá és felesleges gondot okznál neki. Ha valóban szereted, akkor ne zaklasd... és ez egy nagyon jó próbatétel a szerelemnek... ha még 18 évesen is érte vagy oda, akkor már biztos, hogy ez egy mély szerelem volt és nem csak egy csitri első érzelem kitörése.


28 N

2015. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

Minden tini lány ezt gondolja

Érett akkor leszel ha eltartod magad,felelősséget vállalsz a tetteidért,kialakult világnézeted van.

15 évesen te egy KISLÁNY vagy,amit a sbalonos gondolkodásod is bizonyít.


Majd 20 évesen röhögni fogsz magadon.

2015. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
áhh... nem fogom kiröhögni magamat:)nagyon jóban vagyok magammal,sznte lelkitársak vagyunk:D
2015. jan. 12. 20:41
 10/20 anonim ***** válasza:
27%

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy mi ez a tinilányok körében. Miért kell 15-20 évvel idősebb pasi. Ez BETEGES!!!! És az a pasi is, aki vevő az ilyesmire.

Hová jut ez a világ? Ennyire beteg volna a mai fiatal társadalom? És van aki szerint ez teljesen rendben van, és elfogadható. Na ez a szomorú. De hogy a kérdésedre is válaszoljak: Igen, nagy baj.

2015. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!