Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is szoktatok infantilisen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktatok infantilisen viselkedni a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

A barátommal (20/L 27/F) ha egyedül vagyunk, sokszor gügyögünk, eljátszuk, hogy a kiskutyája vagyok, és semmit nem tudok a világról, megvakargatja a fülem tövét meg ilyenek.

Egyébként a való életben mindketten érett felnőttek módjára viselkedünk, vállalunk felelősséget a döntéseinkért, és a kapcsolatunk szerintem teljesen egészséges (ezt leszámítva?)


Nekünk így jó, nagyon jól elszórakoztatjuk egymást, de kíváncsi vagyok arra, hogy másnak is vannak e hasonló játékai, kedvenc szavai.


2015. jan. 13. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem. Amikor volt barátnőm, egyszer próbáltam meg vele kicsit "cukcsibban" viselkedni és elküldött a halál faxára. Ez tök jó egyébként, irigyellek titeket. Valahol ezt is ki kell élni.
2015. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nincs ezzel gond, szerintem poén.

Mi pindur-pandúrosat játszottunk. A két cici volt Sziporka és Csuporka, a punci volt Puszedli, a farkam meg Mohó Jojó.

2015. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Az lenne a gáz, ha jégcsapként viselkednétek egymással
2015. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, mi is infantilisek vagyunk kettesben. :D
2015. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Óóó, de még mennyire :D itthon kettesben nagyon sokat bolondozunk meg játszunk, bábozunk a plüsseimmel, macskahangokat adunk ki magunkból, kislányhangon csacsogok hozzá, szóval van jó néhány hülyeségünk :D és persze kifelé teljesen komolyan viselkedünk, a páromból ki sem néznék az emberek, mennyire el tudja magát engedni itthon :D De szerintem ez így jó, ha minden párnak megvan a közös kis világa, közös viccekkel meg játékokkal :)


25/l, 29/f

2015. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!