Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki igazábol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki igazábol az exem volt es most elvileg baratok maradtunk dehat en sajnos meg tobbet erzek bar ez neki is leesett mar. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Es hat ma atjott hozzam, nagyon jol elvoltunk baratkent meg az elejen aztan elkezdte mondani hogy o dontott es engem szeret es en kellek neki es hulye volt en nagyon boldog voltam es nagy nehezen el is hittem neki. Es hat lefekudtunk. Erre estere meg kozli velem hogy nem tud hova rakni mert amikor velem van elveszem az eszet de aztan meg csak legjobb baratkent nez ram. Vajon mit akarhat? Vagy mit kellene csinalnom?
2015. jan. 13. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

csak szeretett volna egy jót dugni, (és még többet is akar)


Ha jónak látod csináld, mindenki ezt csinálja. Manapság akkor vagy egyedi ha szűz vagy :D

2015. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj. Szakítás után nem működik a barátság akkor, ha az egyik fél még mindig érez valamit a másik iránt. Így most maximum szexpartnerek lesztek. Nem is vagytok tisztában az érzéseitekkel, csak azt mondtátok ki, hogy vége, szerintem ne találkozzatok többet.
2015. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az osztálytársam. Ez az egesz koztunk 3 evig tartott. Es en ereztem rajta meg mielott lefekudtunk es meg utana is hogy valamit erezz csak ossze van zavarodva:/
2015. jan. 13. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!