Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam, hogy tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, hogy tökéletes legyen? 17/L

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút...és beleszerettem és ő is belém...

Nemsokára láthatom őt...és megakarom csókolni. (Tudom h ő nem fog Engem Megcsokolni mert én Nagyon ugy kezdtem az ismerkedést, hogy Ugy erzi elveszit ha megcsokol xd) de én ennek örülök mert Igy nem én görcsölök Végig hogy mikor csokol vajjon meg xd

Lényeg!! Sétálunk Egy romantikus helyen és Padra ülünk Stb......

Hogyan csokoljam meg és Milyen helyzetben???? Én 17/L ő 19/F


2015. jan. 13. 21:39
 1/5 CptTomato ***** válasza:
100%
Közelítsd a szádat a szájához....a helyzet mindegy csak ne egy gyalogos átkelő vagy sinek közepén.
2015. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem pedig úgy tűnik, hogy görcsölsz :D
2015. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat beszelgettek odabujsz hozza es majd utana nem sokkal :)

Legalabbis ez erdekesen hangzik ;)

2015. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szaddal es lehetoleg nem akkor mikor felbofogod a teszkos kolat
2015. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 To7ka ***** válasza:
100%
A legkényelmesebb és legaranyosabb ha egymással szembe álltok, ülve sokat kell tekeregni, kicsit kényelmetlenebb lehet. Megállsz vele szemben, hozzábújsz, átöleled, aztán felnézel rá, majd közelítesz hozzá, egy gyors kicsi szájra puszi, utána rögtön folytatod is a csókkal. Túlmisztifikálni nem kell, ez így elég aranyos és elég jó!:)
2015. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!