Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket zavar ha a pasitok alacsonyabb lene nálatok? Vagy járnátok alacsonyabb pasival? Léci kort is irjatok!

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 21:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

10-es és erre mit mondasz?



https://www.youtube.com/watch?v=eXRoMQH25SQ

https://www.youtube.com/watch?v=Q2u8B3nlDfg


Aztán még olvasd el ezt is:


[link]



Ha még ezek után is számít a magasság akkor sajnállak téged is.

2015. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nem, nem tudná megadni, és valószínűleg első ránézésre sem jönne be a testalkata. Ez olyan, mint van, akinek a szőkék tetszenek, van akinek a barnák. Nekem meg a magasak. Nem igazán tudom, mi ezzel a probléma. Ha valaki alacsony, és emiatt mondja, hogy a szemét nők a külsőségekre mennek, pedig mindegy, ki milyen magas, nyilván őt a mérete miatt zavarja, holott nem értem, miért akarna egy olyan nőtől bármit is, aki a külsőségekre hajt... Örüljenek neki, hogy sosem lesz köztünk semmi. Én továbbra is vállalom, hogy engem zavarna, ha a 172 centis pasimnak kéne rám mindig felnéznie, ha mellette állok a 12 centis magassarkúmban, és majd' 180 lennék mellette. De ha laposban állnék mellette és csak 4-5 centivel lenne nálam magasabb, az sem tetszee. Ilyen vagyok, ez van, vállalom. Szerencsére van választék bőven magas pasikból, és olyan nőkből is, akiknek nem számít a magasság. Mindenki megtalálja a hozzá illőt, nem kell aggódni.
2015. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ez igaz.

Volt már nekem magasabb 170 centis nő akivel egymásba szeretünk holott én meg csak 166 centi voltam.

2015. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#10-es vagyok.

Úgy gondolom, hogy a pasikat zavarja ha a nő magasabb náluk (eddig ezt tapasztaltam) és ezért kényelmetlenül érzem magam ha magasabb vagyok. Ennyi az egész.

2015. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14-es! Először is szia.

Nem minden pasit zavar szerintem, ha a párja magasabb. (Magamból kiindulva). Jómagam 192 cm magas vagyok, de volt szerencsém megismerni egy nálam magasabb lányt és szívesen jártam is volna vele. Csak ez sajnos nem volt kölcsönös...

Szóval csak annyit szerettem volna közölni, hogy emiatt igazán nem kellene kényelmetlenül érezned magad ha magasabb vagy egy kiszemeltnél. 25/F

2015. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15-ös! Kicsit megnyugtattál. :D Bár neked könnyű.. jó magas vagy. :)
2015. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

15-ös! Kicsit megnyugtattál. :D Bár neked könnyű.. jó magas vagy. :)


16-os! Örülök, hogy megnyugodtál. :)

Amúgy meg nehogy azt hidd, hogy nekem olyan könnyű... Sokan mondják, hogy magas és helyes vagyok, de emellett sajnos én meg olyan nagy gátlásokkal rendelkezem, hogy alig merek kezdeményezni. Emiatt szinte lehetetlen, hogy összehozzak egy normális párkapcsolatot. :(

2015. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nagyon zavarna ezért én nem is tekintek a nálam alacsonyabbakra lehetséges partnerként. (184cm vagyok és magassarkút is szívesen viselek)
2015. jan. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Hironix válasza:
Hát ha a -1-2-3 fejjel lenne kisebb engem zavarna...
2015. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

nem zavarna :D igen járnék.. 174cm-el :D

/L

2015. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!