Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesek! Kinek van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek! Kinek van olyan barátnője aki magasabb nála/olyan barátja aki alacsonyabb nála? Titeket nem zavar? Szoktak viccelődni vele? Esetleg mutattok képet?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és magasabb vagyok a szerelmemnél. De kicsit sem zavar mert szerintem nem számít. Csak hát még is csak több az olyan kapcsolat ahol a fiú a magasabb és kíváncsi vagyok kinek milyen ezt így szintén belülről szemlélni. :)

2013. febr. 15. 21:05
 1/7 A.Romanov ***** válasza:
Anyám magasabb mint apám. Khmm. Ennyit tudtam hozzáfűzni :D 25 éve boldog házasok.
2013. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hugi, te vagy az? YBI
2013. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nikozia12 ***** válasza:
54%
Én is magasabb vagyok egy kicsivel mint a barátom. De egyáltalán nem zavar. Max mikor úgy áll mintha beszakadt volna a háta. Akkor olyan érzésem van mintha a derekamig érne..olyankor szoktam szólni h. Embör!! húzd már ki magad..de ennyi. :D
2013. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
én iS magas vagyok lány létemre. és pechemre az alacsonyabb fiúk vonzanak. Mármint nálam alacsonyabbak. Nem zavar, de néha belegondoltam, hogy még soha nem éreztem milyen odabújni egy nálam magasabb karjaiba.
2013. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
62%
Én olyan 7 cm-vel vagyok magasabb a páromnál én megszoktam mert minden palim alacsonyabb volt ök tetszettek meg hát nem fogok lemondani roluk mert alacsonyabbak engem nem zavar egyáltalán.Öt sem.
2013. febr. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Apám 25 cm-rel magasabb mint anya! És mégis 28 éve házasok, semmi problémájuk nincs egymással! Az a lényeg hogy szeressétek egymást, nem számítanak az ilyen csekély dolgok! Azokkal meg ne is foglalkozz akik kicikiznek emiatt! De szerintem az se ciki ha a lány magasabb a pasijánál!:D
2013. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tőlem egy nagyon picit magasabb a barátom, de mivel van egy kis sarka a cipőimnek:), ezért általában én vagyok a magasabb. Én viccelődnék vele, de nem merek, mert olyankor a drágám húzza a száját.:D Engem egyáltalán nem zavar.:) Imádom.:)
2013. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!