Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem láttam semmilyen Star...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem láttam semmilyen Star Wars-ot, Gyűrűk urát és egyéb alapműnek nevezett filmeket. Fiúk, ti ismerkednétek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Őszintén nem is nagyon mozgatja a fantáziámat, hogy mi lehet ezekben a filmekben, nem az én stílusom.
2015. jan. 14. 15:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez csak pozitív, én sem szoktam nézni ilyeneket, sőt igazából abszolút semmit :)
2015. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miket láttál? Remélem nem ilyen válasz fog érkezni hogy hájszkúlmjúzikelt, tvájlájtot mg a vámpírtaplók sorozatot.
2015. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mivel egy kapcsolatban nem árt, ha van valami közös érdeklődési kör is. Ezért azt mondanám, hogy nem biztos, hogy ismerkednék veled. Van viszont olyan dolog, amivel helyre tudnád hozni.
2015. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem zavarna
2015. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem ezt a két felsoroltat :D . Inkább Alien és Predator párti vagyok a sci-fi -kről van szó.
2015. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen egy kizáró ok, de azért érdekelne, hogy akkor miket szokott nézni. Egyébként meg nem akkora gond, max. filmekről nem nagyon beszélünk.
2015. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ja bocs..#5 vagyok

17/L

már csak viszonyítás képpen felhozom :D

2015. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát nekem a Gyűrűk Ura a kedvenc filmem. De nem zavarna, max annyi hogy ez a téma kilőve :)
2015. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Miért ne? Még ha rajongó lennék sem akkora dolog ez.
2015. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Tv-t se nézek meg filmeket se.
2015. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!