Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ismerkednétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkednétek ilyen fiúval? Több lent)

Figyelt kérdés

Belső értékek: kedves, céltudatos, empatikus, jóindulatú, türelmes, megértő, de tisztában van azzal, hogy vannak rossz tulajdonságai is.

Átlagos kinézetű, szemüveges, ápolt, ad magára, nem hanyagolja el magát.


18F


2014. júl. 28. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Kérem a rossz tulajdonságokat is.
2014. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
néha túl türelmetlen vagyok, nem vagyok az a nagyon sportos (de sportolok), nem vagyok az társasági középpontban lévő, van amikor túl makacs vagyok. Dehát kinek nincsenek rossz tuladonsagai. Én beismerem, hogy igenis vannak, nem szégyenlem.
2014. júl. 28. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
De őszintén, ha igaz véleményt akarsz, akkor a többit is írd le.
2014. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"[...]jóindulatú, TÜRELMES, megértő [...]" vs. "néha túl türelmetlen vagyok" ? :D

Neten legfeljebb akkor ismerkednék, ha a körülöttem lévő világban semmi reményt nem látnék már. Amúgy ha valóban olyan vagy, amilyennek leírtad magad, élőben elég jó helyről indulnál nálam.

2014. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

türelmes - az emberekhez/emberekkel,

türelmetlen - bizonyos alkalmakkor (pl. ha valamire várni kell)


Igen, igaz dolgokat írtam magamról (hisz minek hazudnék, ha egyszer értelmes es értékes valaszokat várok), csak külsőre csak egy átlagos fiúnak tartom magam, de belülről szerintem igenis sokat érek (de, NEM vagyok elszállva magamtól, ne higyje senki!!).

2014. júl. 28. 17:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak is baj, hogy külsőre nem biztos felkeltem a lányok figyelmét, pedig ha jobban megismernék lehet hogy jobb lenne a helyzet.
2014. júl. 28. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!