Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasikák! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasikák! Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 15:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket ír. Mindig csak kíváncsiságból kérdezzük meg az ilyent egymástól ha éppen ott tart az ismerkedés, hogy szóba kerüljön ez a téma. És nem létezik olyan szám ami zavarna, legyen akár 0 akár 200. Az összehasonlítási alap is hülyeség, mert amelyik parterembe nem voltam szerelmes, arra egyszerűen nem emlékszem, hogy milyen volt vele. Azt pedig nemhogy egy kezemen, de egy ujjamon meg tudom számolni, hogy hány nőbe voltam tényleg szerelmes.


23f

2015. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 bandi6891 ***** válasza:

inkább ezt nézzétek,érdekesebb.


[link]

2015. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ezt senki ne feledje, amikor egy nőtől megkérdezi, hogy hány pasija volt :-D ... 100% igaz :-P


[link]

2015. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
1 is sok :) na jó még beleférhet, de elsőnek lenni lehet a legjobb :) az biztos hogy egy életre megbecsülném :)
2015. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Na a 14. féle az önbizalom hiányos...
2015. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az ideális a 0. Ne legyen összehasonlítási alapja. Nekem sincsen. Ez a tökéletes arány.
2015. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

Elolvastam a kivénhedt qrva pszichológus nő nagy felfedezéseit a férfi lélektanról... :-)


Számomra az derült ki, hogy ha egy nő k*r.válkodik, s.z*pik, f@s.ztcibál és ezt bármennyiszer megteszi akár részegen, az mind megbocsájtható, hiszen és jön a lényeg egy igazi férfit úgysem ez érdekel... :-)


Szerintem meg minden ember máshogy magyarázza el, hogy miért s*z.exel fűvel-fával-kisbokorral-cserjével... :-)


...azt is olvastam, hogy a férfi arra törekszik, hogy elszórja a magjait minél többfele, akárcsak amikor tyúkoknak szórunk be kukoricát... :-) Röhej!


Én például (sajnos) olyan neveltetést kaptam, hogy tiszteljem a nőket... ...így ha éppen teli van a tököm magokkal és nincs nő akibe szerelmes vagyok, akkor kiverem, de nem rohangáluk p*n.cik után... :-)


Nos és itt a pszichológia lényege, a nők viszont szaladgálnak pö*csök után... :-) ...ezért van nekik sokkal több kapcsolatuk, egy nő nem tud egyedül élni! :-)

2015. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Az a jelenség, amikor egy férfi tudni szeretné, hány más férfi volt a barátnője életében, az evolúciós pszichológiával magyarázható: a nők arra vannak kódolva, hogy odaadóak, hűségesek, megbízhatóak legyenek, hiszen az anyaszerep, az utód biztonságos felnevelése ezt követeli meg. Amikor egy férfi választ, akkor a külső jegyekből azok a fontosak számára, amik arra utalnak, hogy a választott nő egészséges és jó anyja lesz gyermekének. "


Ezt én már hónapokkal ezelőtt is leírtam, a cikk elolvasása nélkül. Ez egy tökéletes válasz arra, hogy miért tekintik könnyűvérűnek azt a nőt a férfiak, akik sok férfival voltak már együtt. Hiába volt a férfi sok nővel együtt, akkor sem az olyan lyukat keressük, amiben már tucatnyian megfordultak...

2015. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ó, jaj, ez annyira, de annyira... hogymondjam... "mai". Annyira léha, felelőtlen, pofátlan hozzáállás. Én kapjak meg mindent, amit akarok, de az árát már nem akarok megfizetni.


- Ha nem akarja felvállalni a számot, akkor ne hozza össze. Ja, hát igen, dugni jó, felelősséget vállalni meg nem.

- Ha a másik tudni akar valamit, akkor ő a hülye, hogy miért akarja tudni, és bármit mond, csak az az opció van, hogy önbizalomhiányos. Tehát az ő hibája az egész.

- Aztán meg a kötelező evolúciós maszlag.


Annyira szánalmas. Sok köcsög extrovertált :D

2015. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az én feleségem olyan csaj volt, akire (az irigy férfiak) azt szokták mondani, több fszt fogott, mint kilincset.

És akkor mi van? Nekem közel 50 felejthető kapcsolatom volt, tehát mindkettőnknek jócskán megvan a viszonyítási alapunk, nagyon jól tudjuk, hogy szex és szex között óriási különbség van. Mindketten a tökéletes partnert kerestük, és azt nem adják ingyen. Szám szerint sohasem kérdeztem, ő sem firtatta, hogy nekem mennyi volt. Ezek a múlt részei, általuk lettünk azok, akik vagyunk, általuk lettünk olyanok, amilyennek a párunk szeret.

2015. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!