Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a cikkről? Nagyon érdekes.

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 31. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A cikk egyáltalán nem érdekes.

A véleményem meg az, hogy sajt.

2012. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Őszinte szeretet. Ez az ami sok emberből hiányzik.
2012. dec. 31. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt is előjön az, hogy a kor nem számít, még, ha néha nem is jól végződnek a dolgok...
2012. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyszer nekem is volt egy hasonló helyzetem... mit ne mondjak kellett egy kis idő mire kivertem a fejemből, de a mai napig nagy hatással van rám, ha találkozom vele... elég volt egy érintése és végem volt, azóta nem igazán éreztem ilyen mély sóvárgást más iránt....

nem tudom mi foghatott meg benne így, talán férfi ..khömmkhööm

2013. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!