Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Röviden tömören régóta gondolkozom azon, hogy külföldön új életet kezdek, közbejött egy külföldi szerelem is, már elég régóta távkapcsolatban vagyok, mellesleg imádom azt az országot, zenét, sorozatot ahonnan származik az én kedves szerelmem ..egyszóval mindent imádok, róla nem is beszélve.Magyarországon 1000% h nem szeretnek lakni.Ti mit tennétek a helyembe?Kockáztatnátok, új életet kezdenétek egy másik országban mindent magatok mögött hagyva, mennétek a mesés közel-keletre?
2015. jan. 14. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék, de biztos nem a Közel-Keletre.
2015. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keleti nők tetszenek semmi más . A vágyad éld ki és menj nem tudod mi marad ki .
2015. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Ezt neked kell eldöntened,de szerintem már nagyon is döntöttél,csak épp megerősítést vársz még.

Semmiképp ne a pasi miatt menj ki,(mert mi van ha nem úgy alakul a kapcsolat ahogyan eltervezted?Hazajönni nem könnyű)hanem magad miatt,hogy ott éreznéd jól magad,szereted stb,.

Vágj bele,nem hinném,hogy megbánnád! :-)

2015. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég sok érvet soroltál fel mellette. Gondolkozz azon, hogy mi tart vissza, aludj rá egyet majd mérlegelj és dönts.
2015. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a kommententjét, igazából még van egy évem a gimiből, utána Angliába megyek ki, már munkát is találtam, ott leszek olyan 1 vagy másfél évet és utána megyek ki.Köszönöm szépen mindenkinek mégegyszer a kommentjét.Ti hogy vagytok ezzel, szívesen élnétek ott?
2015. jan. 17. 16:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!