Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kedveskedjek a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kedveskedjek a páromnak?

Figyelt kérdés
Minden nap megfőzök,kitakarítok,mosok szóval ami kell.De úgy érzem ez édes kevés tőlem neki,hisz ez a kötelességem.Szeretnék neki valamivel kedveskedni,de nem olyan ajándékra gondoltam amit a boltban veszek,hanem amit én csinalok .Sütni is szoktam,szóval ez is "kilőve".Van valakinek valami ötlete?
2014. márc. 14. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
ez egyáltalán nem kötelesség szerintem..
2014. márc. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok most így hirtelen segíteni, de azért jó olvasni, hogy vannak még ilyen aranyos lányok/nők.
2014. márc. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%

1.Egy nőnek nem kötelessége kitakaritani?

Akkor te egy papucs vagy


Kérdező te pedig cuki vagy!

2014. márc. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőnek nem kötelező takarítani.. A lakasban együttélőknek kötelessegüg együtt, az hogy melyik család hogyan osztja be a munkát magánügy

;-)


Én különleges vacsival szoktam...

Mármint amúgy is megfőzök, de másképpen tálalom gyertyát gyújtok, nem otthoni ruhaban várom..

Ha sütök, meglepiből kitezsem neki külön (esetleg szív alakűra vágom vagy csak gusztán megdíszítem)

Ágybaviszem neki a teáját(bár ezt kb minden nap megteszem:)

Ha úgy végzek aznap, akkor bemegyek elé a munkába, és elmegyünk egy sör valahova beülni (lehet más alternatíva, mi szeretjük a sört)

Vagy volt rá eset, hogy egy parkba invitáltam, vittem poharat egy üveg bort, és nyitót egy plédet) persze ez akkor jó, ha az ember városban lakik, igaz alkoholt tilos közterületen, de eddig sosem kötöttek belénk


Időnként szoktam az ebédjébe kis üzenetet irni..csak kedves szó, vagy csak hogy szetem..

Ilyen kis gagyiságok, de örülneki vagy azt mondja:-P


Tavaly aminek örült, hogy horgoltam kokárdát..(errőlmjut eszembe, elő kell keresni

2014. márc. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!