Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi okból kedvelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi okból kedvelnétek be az exetek képét?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve szakítottunk, most viszont belájkolt egy képet, amin még együtt vagyunk.
2015. jan. 15. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hááát még le is szopna, ha nem lenne valakije, hidd el... :-)
2015. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ekkora nagy szerepe van a Facebook-nak? Már csak ettől függnek a mai emberek?
2015. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hmm, ez elég gyanús nekem... Lehet rád gondol még most is :)
2015. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hurrá.Az csak egy oldal.mégis sokan akkora nagy jelentőséget adnak neki,mintha attól függne az életük.
2015. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a facebookot szeretem, hanem azt a lányt, akivel 3 évet töltöttem együtt, aminek 1,5 éve vége. És kíváncsi lennék, hogy vajon mi vezérelhette, hogy ennyi idő után belájkolt egy fennmaradt közös képet.
2015. jan. 15. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Bazze! Egy régi emlékre jó volt neki visszagondolni. Bár ha ő is úgy gondolkodik, mint te (és még sokan mások) akkor két lehetőség van:

- újra akarja kezdeni

- viszket neki...

2015. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!